Hm...upatrzona ale jeszcze nie do końca...
Na pewno
otoski
neonki
razbory
może skalary, ale nie wiem jak będą "współpracować z neonkami"
kiedyś miałem gurami
moja dziewczyna upiera się nad czymś żółtym....ale nic ciekawego nie znalazłem:)
koniecznie kiryski Sterby
no i z nierybiastych Amano
Jak to wygląda??
A czemu koniecznie kiryski Sterby? U mnie niestety są tak leniwe, że aż. Za to pandy śmigają po całym akwa, wszędzie ich pełno.
Razbory - polecam jak najbardziej, urocze stadko, tak samo, jak Amano. W moim akwa Amano tak się zbusurmaniły, że kradną tabletki kiryskom i bocjom i nie ma siły aby je dogonić

Polecam też pielęgniczki Ramireza (parkę) albo harem kakadu (bardzo mi się podobają)
Hmmm....to wszystko subiektywne podpowiedzi. Decyzja należy przecież do Ciebie

Propozycja Ali też bardzo fajowa jest.