Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 112l - obsada  (Przeczytany 2283 razy)
volto
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Maj 24, 2008, 20:30:04 »

Witam!
Przeglądnąłem już tyle stron i tyle poczytałem, że aż głowa boli, a mi wydawało się, że to "takie proste" Smiley Jak w temacie prosiłbym, abyście się ustosunkowali do moich słów, posiadam akwa o wymiarach 80x35x40 profil, wg producenta 112 l. Jak przystało na początkującego wybrałem Amerykę Płd. Drugi powód jest taki, że wybrałem towarzystwo mieszane, a najłatwiej o bezproblemowe dobranie akwa towarzyskiego chyba właśnie w Ameryce Płd. (moim zdaniem). Oczywiście zaznaczam, że jestem 100% amatorem w kwestii akwarystyki . Przechodząc do meritum: będę miał kilka pytań, prosiłbym o odpowiedzi. Odnośnie obsady -
*neon Inessa x 10
*Barwieniiec Czarny x 10
*Kirysek Pstry x 4
*Zbrojnik Niebieski x 2

Pytania:
1) czy do neona i Barwieńca do wyższych partii wody można coś dodać czy lepiej zostawić te dwa gatunki? (przede wszystkim chcę uniknąć przerybienia)
2) czy na dno 4 kiryski i 2 zbrojniki to nie za dużo? Nie lepiej zdecydować się na jeden gatunek? Chodzi mi o to, że nie chciałbym potem oddawać rybek z powodu braku miejsca.
Zapisane
gurami999
Master of disaster
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 151


« Odpowiedz #1 : Maj 25, 2008, 15:21:59 »

1. Mógłbyś dodać 7-8 rybek jakiegoś niewielkiego gatunku ( np. bystrzyk ozdobny ).
2. Na dno daj ok. 7 kirysków

 papa
Zapisane

Akwarium 60l

5x neon czarny
6x neon czerwony
1x bystrzyk barwny
1x mieczyk

Mieczyk i bystrzyk ze starej obsady...
I atak glonów...
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: