Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: AkwaTommy na pół ?  (Przeczytany 7140 razy)
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 17, 2004, 14:28:21 »

Cytat: Raffy
pozazdrościć takich bojków  ....


mój kolega z klasy ma 20 pół litrowych kul a w każdej kuli siedzą bojowniki i na dodatek wszystko na parapecie i obok siebie ...

I jaki jest tego sens ? Granat mu przez okno wrzucić albo rakietką w parapet.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #16 : Czerwiec 17, 2004, 14:44:05 »

Ja dostałem bojownika w prezencie, nie miałem żadnego akwarium. Pływał w eksykatorze. Jak w końcu dostał akwa 60 litrów, to od razu odżył. Dosłownie nie ta ryba. W eksykatorze często leżał na dnie i nie byłem pewien czy żyje, a teraz mogę go tylko podziwiać. Nawet je mi niemal z ręki. Ostatecznie przekonało mnie to do tego, że kula to totalne nieporozumienie. A jeszcze do tego półlitrowa? Przecież to niemal jak trumna dla bojownika. Wyobraźcie sobie człowieka w tak małej przestrzeni - jak by się czuł?
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #17 : Czerwiec 17, 2004, 16:38:23 »

Cytat: Tomlsv
Cytat: Raffy
pozazdrościć takich bojków  ....


mój kolega z klasy ma 20 pół litrowych kul a w każdej kuli siedzą bojowniki i na dodatek wszystko na parapecie i obok siebie ...

I jaki jest tego sens ? Granat mu przez okno wrzucić albo rakietką w parapet.


buehe,dobre Smiley Nie będe oddzielił akwa tylko czekać aż z 25l. przemieni się w 90 l. to chyba sobie zrobię akwa z bojownikami i kiryskami ... tak najprawdopodobniej będzie ale jeszczenie wiem ... pomyślę. Temat już nieważny
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Hammer
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #18 : Czerwiec 18, 2004, 06:16:24 »

Raffy a jak szukasz bojków pierwsze co zrób to daj ogłoszenie na fotrach akwarystycznych że szukasz, dużo ludzi oddaje....np. ja szukam teraz chętnego na 4 bojki, w tym 3 samice .....moze ktoś chętny? Nowa Sól k. Zielonej Góry.... :wink:
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #19 : Czerwiec 18, 2004, 06:22:21 »

hmmmmm, a na gupiki spokojne są ? Moge je wziąć tylko przyjedz do Gdańska Tongue;)
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Hammer
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #20 : Czerwiec 19, 2004, 08:01:06 »

No spokojne są wybitnie, tak się razem dotarły ze nawet pływaja i odpoczywaja koło siębie i nic sobie ni erobią...hehe, tyle ze odbiór osobisty  :wink:
Zapisane
Przem
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 227



« Odpowiedz #21 : Czerwiec 19, 2004, 19:38:48 »

Cytat: mdramski
Jak jeszcze byś wiedział jak są transportowane do sklepów to byś się chciał nad całą partią zlitować Smiley


A w jaki sposób dostarczane są ryby do sklepów :?:
Zapisane
Hammer
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #22 : Czerwiec 20, 2004, 07:03:23 »

jak sie znam to nie w kubeczkach, bo by mogły im się rozłać, tylko np. 100 bojków w jednym wiadrze, widziałem jak koleś w sklpiepie czyścił im tekubki, na ten czas wpuscił wszystkie do wspólnego wiadra!!!!
Zapisane
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #23 : Czerwiec 20, 2004, 12:19:19 »

Cytat: Przem
Cytat: mdramski
Jak jeszcze byś wiedział jak są transportowane do sklepów to byś się chciał nad całą partią zlitować Smiley


A w jaki sposób dostarczane są ryby do sklepów :?:


Mam koleżankę, która pracowała w niby najlepszym sklepie w Szczecinie. Podam przykład glonojadów - ponad 100 sztuk ryb (różne gatunki) w jednym worku. Dostawa z Łodzi. 1/3 ryb szybko padła.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: