dzieki Misquamacus

bystrzyki to bym chciala w jednym akwa z neonkami moze sie cos kiedys skombinuje te moje maja ogonki czerwone i niebieski polysk sa naprawde sliczne, no ale chyba sztuczne... narazie to sie boje przerybienia to ryb nie bede doddawac najwyzej pousuwam pare.
dziekuje Emi
musze sie porozgladac w sklpach za tym odmulaczem, kiedys czytalam o tym ze warto go miec, ale chcialam zobaczyc czy to bedze konieczne w moim malym akwa. Te mieczyki sa wiecznie glodne i chyba wciely mi pare 3-4 tyg malych :/ dlatego karmie 2 czasem 3 razy dziennie. Juz sie pilnuje zeby to bylo 2 a nie 3 razy dziennie.