Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto pogada o pielegnicach?:)  (Przeczytany 33777 razy)
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #165 : Maj 16, 2004, 17:03:57 »

Ano czytałem Smiley Ale pytałem sie czy ktoś na forum hoduje ? Nik tnei ma żadncy problemowych pytań nt. Pielęgnic ? Sad
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #166 : Maj 16, 2004, 17:24:47 »

Ja miałam małe stadko 5 sztuk przez jakieś 3-5 miesiecy, wymieniłam na pawiookie.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #167 : Maj 16, 2004, 17:35:57 »

ale dobrane czy nie ?:PNeiwiem zemu ten wątek zamarł Sad może mało osób ma Pielęgnice amerykańskie
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #168 : Maj 16, 2004, 18:22:08 »

Dostałam je jako 4cm rybki, dobrały się dwie pary i pozostał jeden samczyk, miały wtedy po 8-9cm
Czemu zamarł? Ludzie nic nie piszą a ameryka to przecież najwspanialsze pielęgnice, szkoda Sad
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #169 : Maj 17, 2004, 15:40:15 »

Czym je karmiłas że tak szybko urosły ? Ja mam od 6 miesięcy stadko ktore mialy po 4cm a teraz największy ma tylko 7cm.I jest duża różnica we wzroście
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #170 : Maj 17, 2004, 18:58:35 »

Pokarm poch. zwierzecego. Tylko i wyłacznie Smiley
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #171 : Maj 18, 2004, 08:36:32 »

czyli np. ? chyba ze tajemnica Smiley JA karmie mrozonkami:artemia, wodzien, ochtotka, serce wolowe,dafnia i zywe:wodzien, ochotka i od czasu do czasu artemia. Dodac cos jeszczedo ih diety ?
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #172 : Maj 18, 2004, 13:57:41 »

Ochotka, wodzień, artemia, tubifex, rozwielitka (żywe i mrożone, częściej żywe) serce wołowe, indycze zmieszane z groszkiem lub szpinakiem, krewetki, kryl, gambarus, ikra krabów... Wszystko to co miałam możłiwość kupić i przetestować, podawane często (5-7 razy dziennie) w małych ilosciach.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #173 : Maj 22, 2004, 15:02:07 »

Czym karmic żeby nie obgryzały roślin ? :> Dorosłych liści nie ruszają, ale jak anubias czy kryptokoryna wypuszczą nowe liśćie to obgryzają czubek Sad Czy zostawić taki liście czy obcinać ? Karmiłęs je sałatą ? Ja próbowałem, ale nie chciały jeść. Jakei gatunki roślin masz w akwa, których pawice ci nei obgryzają ?
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
ksiezopolskas
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 22


Kicuś&Lili :)


« Odpowiedz #174 : Październik 24, 2009, 21:41:19 »

Cześć! mam problem z moimi pielęgnicami cytrynowi,mianowice od kilku dniu samiec zaczął atakować samice,samica jest wystraszona i już troszeczkę obskubana Sad Przeniosłam ją do innego akwarium z mniejszymi pielęgnicami gdyż zaczęłam się bać że samiec ją "zamęczy". Co robić? samiec nie jest jeszcze całkowicie dorosły bowiem nie wykształcił mu się guz tłuszczowy jednakże ryby są już sporych rozmiarów. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
Zapisane

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż wczoraj Wink
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #175 : Październik 24, 2009, 21:55:00 »

jakie akwa?? litraż i daj foto rybek
Zapisane

ksiezopolskas
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 22


Kicuś&Lili :)


« Odpowiedz #176 : Październik 24, 2009, 21:58:12 »

foto w tej chwili nie jestem wstanie dac a litraz to 240 l
Zapisane

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż wczoraj Wink
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #177 : Październik 24, 2009, 22:05:54 »

troche mało jak na cytrynową a ile czasu ryby ze soba były w zbiorniku??
Zapisane

ksiezopolskas
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 22


Kicuś&Lili :)


« Odpowiedz #178 : Październik 25, 2009, 13:17:53 »

kupiłam je jak miały gdzieś po 6 cm. a co do akwarium to jaką powinno mieć pojemność? chcę kupić większe ale nie wiem jak namówić tate Cool nie chodzi tu o pieniadze bo kupie za swoje ale on bedzie sie bal ze to juz za duze akwa i ze nie dam rady o nie zadbac,czy faktycznie jest duzo wiecej roboty przy akwarium np o poj 400l?
Zapisane

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż wczoraj Wink
Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #179 : Październik 25, 2009, 15:52:55 »

Panuje taka opinia że przy dużym akwarium jest więcej roboty, ale to wierutna bzdura taka sama jak ta że welony czy bojki nadają się do kuli. Im większe akwarium tym łatwiej zapewnić równowagę i łatwiej utrzymać czystość wody, chodzi o szkodliwe działanie związków chemicznych takich jak amoniak i związki jego rozkładu.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13
  Drukuj  
 
Skocz do: