Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 11 12 [13]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto pogada o pielegnicach?:)  (Przeczytany 33569 razy)
dobraf
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1782


« Odpowiedz #180 : Październik 25, 2009, 20:57:12 »

Cześć! mam problem z moimi pielęgnicami cytrynowi,mianowice od kilku dniu samiec zaczął atakować samice,samica jest wystraszona i już troszeczkę obskubana Sad Przeniosłam ją do innego akwarium z mniejszymi pielęgnicami gdyż zaczęłam się bać że samiec ją "zamęczy". Co robić? samiec nie jest jeszcze całkowicie dorosły bowiem nie wykształcił mu się guz tłuszczowy jednakże ryby są już sporych rozmiarów. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
pewnie samica nie gotowa do tarła, miałem to u siebie z innymi pielęgnicami.
Zapisane

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23648.0
Pterophyllum scalare
Ancistrus dolichopterus
Hoplosternum thoracatum
aresik
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 343


« Odpowiedz #181 : Listopad 20, 2009, 19:16:04 »

moim zdaniem samiec przygotowuje samice do tarła, umiesc ja zpowrotem w zbiorniku, bedzie ją ganiał az mu ulegnie, no a jak ulegnie złózy ikre to mysle ze tez ją bedzie ganiał. no ale to są tylko moje przypuszczenia nie chodowałem cytrynowej .  Cool

miałem w swojej karierze mekki , zebry, czerwieniaki, nikaraguańskie, barwniaki czerwonobrzuche, akary pomarańczowopłetwe, sajki, i pyszczaki yellow, pielegniczki kakadu, severum,  wziołem wlałem je do wiadra i zawiozłem do sklepu zoologicznego oddałem za darmo, i to musiałem sie prosic,  no bo w tym miałem ok 40 szt. pielegnicy czerwonej. no ale udało sie
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 21:01:03 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

do moderatora , proszę o usunięcie mnie z forum!
dobraf
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1782


« Odpowiedz #182 : Listopad 20, 2009, 21:00:37 »

miałem w swojej karierze mekki , zebry, czerwieniaki, nikaraguańskie, barwniaki czerwonobrzuche, akary pomarańczowopłetwe, sajki, i pyszczaki yellow, pielegniczki kakadu, severum,  wziołem wlałem je do wiadra i zawiozłem do sklepu zoologicznego
że co, miałeś je w jednym czasie?
Zapisane

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23648.0
Pterophyllum scalare
Ancistrus dolichopterus
Hoplosternum thoracatum
Strony: 1 ... 11 12 [13]
  Drukuj  
 
Skocz do: