Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Drukuj  
Autor Wątek: ala- Nowe 200, 64, 5,6 ,20 ...  (Przeczytany 59987 razy)
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #135 : Grudzień 08, 2008, 16:58:54 »

Widze, ze sie postaralas w tych 84L. Calkiem pozytywne wrazenie na mnie wywarlo to akwarium. Gesto, aczkolwiek stanowi to niejaka harmonie... Wink

Nurzaniec nie pasuje troche do kreweciarium. Co to jest - taki jakby zielony muł -  na srodku? Glony? Grin

Modrookarium zupelnie nie w moim typie, wiec nie oceniam.

papa
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 17:03:46 wysłane przez Mechanic » Zapisane
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #136 : Grudzień 08, 2008, 21:19:20 »

Co to jest - taki jakby zielony muł -  na srodku? Glony? Grin

brawo zgadłeś Grin  to glon - gałęzatka
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 20:12:30 wysłane przez ala » Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #137 : Grudzień 09, 2008, 20:20:32 »

Tak jak wczesniej pisalam w innych postach - znasz sie na akwarystyce i akwaria bardzo ladne Good !
Choc czytajac pare postow (kiedys poczytam calosc Wink ) w tym watku widze ze nawet taki znawca popelnia bledy. Jak narazie moge sie wypowiedziec tylko o stronie estetycznej - a ta uwazam jest jedna z lepszych
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #138 : Grudzień 09, 2008, 20:25:00 »

moge sie wypowiedziec tylko o stronie estetycznej - a ta uwazam jest jedna z lepszych
Dzięki Cheesy

Choc czytajac pare postow (kiedys poczytam calosc Wink ) w tym watku widze ze nawet taki znawca popelnia bledy.
Jasne - każdy popełnia błędy - tylko rzecz w tym żeby te w porę zauważyć i postarać się naprawić , jak to mówią człowiek się uczy całe życie.
 Nigdy nie pisałam że jestem znawcą - to Ty mi przykleiłaś tą etykietkę - miła owszem ale nie wiem czy prawdziwa do końca.
Zapisane

Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #139 : Grudzień 15, 2008, 11:48:46 »

Pooglądałem dłużej Twoje akwaria. Są ładne i w zasadzie bez najmniejszych uwag. A teraz uwagi Wink
84l:
- ten korzeń po prawej średnio pasuje, jest taki powyginany i sprawia wrarzenie jakby miał się przewrócić...
- rurę po prawej można by jakoś ukryć...
- ta roślina lekko po lewej chyba gałęzatka, ma nieładny kolor, średnio pasuje do roślin rosnących za nią... ale w realu moze wygląda lepiej,
- po prawej i lewej na skrajach brakuje mi trawnika,
64l:
- Śliczne Wink. tylko rogatka z tyłu po prawej bym wyrzucił, po co ma odwracać uwagę od tak wspaniale urządzonego zbiornika.
20l:
- a mi się nurzaniec tu nawet podoba tylko on trochę rośnie... Wink tylko wgłębka nie wygląda fajnie (zamienić na fajną) i cabombę też bym wyrzucił... szczególnie ten kawałek z przodu na szmym środku. Po prawej zamiast tej cabomby dałbym troszkę grubszy korzeń i obsadził mchem... Moczarka z tyłu po prawej też nie potrzebna, lepiej gdyby tam też rosła rotala.
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #140 : Grudzień 15, 2008, 13:03:32 »

Pooglądałem dłużej Twoje akwaria. Są ładne i w zasadzie bez najmniejszych uwag. A teraz uwagi Wink
84l:
- ten korzeń po prawej średnio pasuje, jest taki powyginany i sprawia wrarzenie jakby miał się przewrócić...
- rurę po prawej można by jakoś ukryć...
- ta roślina lekko po lewej chyba gałęzatka, ma nieładny kolor, średnio pasuje do roślin rosnących za nią... ale w realu moze wygląda lepiej,
- po prawej i lewej na skrajach brakuje mi trawnika,

No to tak ten korzeń rzeczywiście się ledwo trzyma i przewraca Embarrassed - jest strasznie lekki , ale lubię go i mi się podoba - napewno nie zniknie ale może w DALSZEJ przyszłości zmieni 'pozycje.Imo w realu gałęzatka wyglada lepiej ona jest na takiej niby grocie z kamieni( tylko kamieni nie widac wcale) a z drugiego boku jest pelia.Co do trawnika -tak miało być - ato nie jest fajnie?

64l:
- Śliczne Wink. tylko rogatka z tyłu po prawej bym wyrzucił, po co ma odwracać uwagę od tak wspaniale urządzonego zbiornika.
O. Dzięki miło mi strasznie że sie komuś podoba - mi jeszcze nie za bardzo bo nie wyszło tak jak chciałam ale to taki low więc mam nadzieje że jeszcze bedzie ok. i dojdzie jeszcze pare odmian zwartek.Co do rogatka ...tam są masakryczne parametry ( z tąd hydro założone) i ten rogatek tez został dlatego ale ograniczyłam do minimum i schowałam z tyłu... ale on zniknie

20l:
- a mi się nurzaniec tu nawet podoba tylko on trochę rośnie... Wink tylko wgłębka nie wygląda fajnie (zamienić na fajną) i cabombę też bym wyrzucił... szczególnie ten kawałek z przodu na szmym środku. Po prawej zamiast tej cabomby dałbym troszkę grubszy korzeń i obsadził mchem... Moczarka z tyłu po prawej też nie potrzebna, lepiej gdyby tam też rosła rotala.

Tu się nie ma co rozpisywać... bez mojego udziału sie toczą tam wypadki . A nurzaniec tam rośnie lepiej niż w 64 ładniutki ma taki kolorek i wogule ale jakby skarlał... nie jest taki długi..
Dzięki za komętaż wnoszący cokolwiek . [Bo tu komentowane sa najchętniej akwaria z kolorowym żwirem i sumem rekinim]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 13:16:56 wysłane przez ala » Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #141 : Grudzień 15, 2008, 19:02:50 »

Nigdy nie pisałam że jestem znawcą - to Ty mi przykleiłaś tą etykietkę - miła owszem ale nie wiem czy prawdziwa do końca.

Nie twierdze ze jestes "Salomonem" akwarystyki - ale trzeba przyznac ze wiele wiesz  Cheesy
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #142 : Grudzień 27, 2008, 18:56:17 »

Nowe zdjęcia Kostki po restarcie - stara aranżacja mi się podobała ciagle ale zdeka mi sie znudziła pozatym żwir był za gruby i optycznie zmnijszał...Teraz jest inaczej nie lepij ale ten mały litraż pozwala na częste zmiany Grin
Krewetkarium 20 przeszło tez dzis restart ale nie pokazuje narazie bo jeszcze woda sie nie ustała.
 Zapraszam do komentarzy.
Zapisane

speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #143 : Grudzień 27, 2008, 19:07:31 »

Ala nigdy nie wiem co mam pisać odnośnie Twoich baniaczków - bo nie ma się do czego czepiać można tylko pisać ohhh i ahhh Wink ta kostka to chyba kwintesencja akwarium a kiedy wzbogaciłaś ją o drewno nabrała jak by rozmiarów i ciężko ją sobie wyobrazić w realu Wink
Na szybach w kostce glonek  Tongue  Tongue  Tongue - sory musiałem hehe to z nawyku Wink
Zapisane

Marcin14
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1725



« Odpowiedz #144 : Grudzień 27, 2008, 22:32:22 »

Co tu pisać tak jak napisał speedeecat tylko podziwiać  Wink Kostka bardziej mi się podoba niż przedtem (może to że lubię zmiany  Tongue ) Korzonek w kostce fajny  Good ! A ta szyszka to z czego jest bo ja mam tylko liście dębu w krewetkarium.  Huh
Zapisane

250L słodkie
540L + 112L morskie
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #145 : Grudzień 28, 2008, 11:11:21 »

szyszka olchy Smiley
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #146 : Grudzień 29, 2008, 16:00:07 »

Nowe foto krewetkarium 20L.na pierwszej stronie- po małej zmianie aranzacji i doszły micrarasborki ...
A Speedy zapraszam Cie na mycie szybek Wink
Zapisane

Marcin14
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1725



« Odpowiedz #147 : Grudzień 29, 2008, 17:40:46 »

Twoje akwaria są superowe. 20L fajne. A masz jakąś stronę gdzie są informacje o kiryskach habrosus w jakich zbiornikach je hodować itd. bo ja nie umiem nic znaleźć.  Huh
Zapisane

250L słodkie
540L + 112L morskie
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #148 : Grudzień 29, 2008, 22:31:26 »

poszukam ale raczej nie... ja hoduje je z red-chery , potem podam paratametry  wody ale mieszam 3 części kran i jedna RO.
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #149 : Grudzień 30, 2008, 11:44:44 »

Ala mozesz podac wymiary kostki?
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Drukuj  
 
Skocz do: