Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Czy moj bojownik jest chory
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy moj bojownik jest chory  (Przeczytany 3989 razy)
PiotrP
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


« : Październik 30, 2003, 09:59:29 »

Mam pytanie, wydaje mi sie, ze moj bojownik ma bialy nalot od spodu, na odcinku miedzy pyskiem a skrzelami. Ryba zachowuje sie wprawdzie normalnie, ale przy moim braku doswiadczenia nie chcialbym dokonac blednej oceny. Poza tym cala ryba jest w kolorze granatowo-czerwonym.
Z gory serdeczne dzieki
Zapisane

Piotrek
TommiCrazy
Nowy
*
Wiadomości: 39


WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2003, 11:05:52 »

Ja też mam problem, zauważyłem u moich ramirezek że jedna po drugiej robią sie coraz mniej żywe i ciemnieją ( mrocznieją) oraz składają tylną płetwe jak wachlarz i prawie nią niemachają ! , martwi mnie to bo poprzedna ramirezka jak padła to też miała takie osłabienie .

Proponuje żeby ten temat zostawić już do opisywania objawów chorób, żeby nietrzeba było nowego tematu zakładać , no chyba że ktoś bedzie wolał innaczej.
Pozdrawiam
Zapisane

----
CAST:
Mainstage: buttikoferi vs pawiooka
Backstage: sajca & zebra
CleanersCrew:Khuli & drewniak & kiryski & glonożarł
jak dobrze karmie to jest PEACE :>
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #2 : Listopad 05, 2003, 12:17:42 »

Cytat: TommiCrazy
Ja też mam problem, zauważyłem u moich ramirezek że jedna po drugiej robią sie coraz mniej żywe i ciemnieją ( mrocznieją) oraz składają tylną płetwe jak wachlarz i prawie nią niemachają ! , martwi mnie to bo poprzedna ramirezka jak padła to też miała takie osłabienie

z jakimi rybami trzymasz Ramirezy :?:
możesz mieć też wysoką temperature :? jaką masz obecnie temperature... moje pielęgnice też były takie niemrawe zmniejszyłem temerature do 26 i odrazu stały się żywsze, ruszły się pocałym Akwarium...
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
Natalia
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #3 : Listopad 21, 2003, 16:14:43 »

AH ja tez mioalam tak u mojego bopjusia ale przeszlo po 2dniach ale po 3mies. ZDECHL;( Sad
Zapisane

Moje akwa:3brzanki rozowe,skalar,5platek,3miedziaki,10glupikow,10neonow,3molinezje.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: