Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Aulonocara Fire Fish  (Przeczytany 12334 razy)
hunk
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115



« : Grudzień 12, 2007, 22:10:45 »

Elo
hoduje ktos moze ten gatunek ?? przymiezam sie do hodowli i chciałbym zapytac jakiego rodzaju skał użyc w zbiorniku ?? szukalem opisów w necie ale znalazlem wiele ale po niemiecku Sad a tego języka nieczaje zupełnie. chodzi o to chy ryba będzie ocierac sie o skały . zastanawiam się nad łupniakiem a wapieniem filipinskim . oto link do foto ryby http://www.cichlid.sklepna5.pl/pokaz_produkt.php?idprod=50&cow1=4
pozdrawiam  papa
Zapisane

"Albo rybka, albo pipka. Jak powiedział Hamlet"
karmel
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


www.myspace.com/karmeljarzomb


WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 14, 2007, 00:09:47 »

ja mam do czynienia z Aulonocarą Sturadgranti... jeżeli cię interesuje co nie co to napisz najwyżej sie wypowiem szerzej tymczasem spadać spać bo już pora Smiley  Afro papa
Zapisane

170l , 50l, 50l, 40l, 15l, 15l, 15l
FishLover :D
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #2 : Marzec 12, 2008, 21:29:00 »

Hmm... hunk, podaj adresy tych opisów po niemiecku. co prawda tego języka uczę się dopiero od prawie trzech lat ale może mogłabym jakoś pomóc  Wink
Zapisane

Coś do 112 litrów. już niedługo Wink)
sticz11
Klub malawi - Klubowicz
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168



WWW
« Odpowiedz #3 : Marzec 12, 2008, 21:39:32 »

Ładna rybka. Ma barwę czerwoną więc będzie dobrze prezętować się w białym i czarnym kamieniu. ja osobiście polecam Ci taki wystrój : jasny piasek niekoniecznie biały a raczej taki lekko żółtawy żeby nie stresować rybek i łupek.

P.S. Expeci wszelcy są na www.klubmalawi.pl i wejdź na forum pozdrawiam !
Zapisane


Malawi 112 l.
8 x Labidochromis Cearuleus
2 x Ancistrus multispinis

Marzenia:
Malawi conajmniej około 300 l.
hunk
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115



« Odpowiedz #4 : Maj 09, 2008, 23:14:48 »

sticz11 i jak ci sie howają te rybcie ?? ja to zakładam akwa z piaskiem kwarcowym i wapieniem filipińskim a łópki dam na tło
Zapisane

"Albo rybka, albo pipka. Jak powiedział Hamlet"
sticz11
Klub malawi - Klubowicz
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168



WWW
« Odpowiedz #5 : Maj 10, 2008, 08:17:57 »

Noo słuchaj a powiedz coś więcej o akwa Wink Ja mam "minimalne miniumum" ale w porównaniu z akwarium mojego kumpla (który też ma yellowki) w 112l. Zachowują się normalnie i bezstresowo. Można się z nimi zaprzyjaźnić Wink Moje np. Jak wchodze do pokoju to normalnie pływają sobie po akwarium a jak podejde bliżej to podpływają do szybki i tak w góre i w dół żeby im jeść dać ... Albo przyłoże palec do szyby a zawsze chociaż jedna podpłynie w to miejsce. Ale jak tak zrobi np. moja mama albo kto inny wchodzi do pokoju to potrafią sie nawet schować ... Ale tak ogólnie Labidochromis cearuleus (Yellow) To bardzo fajne rybki. Ciekawe przede wszystkim Smiley
Zapisane


Malawi 112 l.
8 x Labidochromis Cearuleus
2 x Ancistrus multispinis

Marzenia:
Malawi conajmniej około 300 l.
hunk
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115



« Odpowiedz #6 : Maj 10, 2008, 12:37:29 »

no to napewno bedzie to zbiornik około 150 - 200 L  ale to są plany bo obecnie  mam 300 L i paletki i na tym sie obecnie skupiam. Ale podoba mi sie biotop malawi oraz tanaganiki więc drudie akwarium wisi w powietrzu. 
  Jakies anubiasy mają szance przetrwac z tym gatunkiem ??
Zapisane

"Albo rybka, albo pipka. Jak powiedział Hamlet"
glonojad
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 349



« Odpowiedz #7 : Maj 10, 2008, 21:22:43 »

anubiasy spokojnie ale nie polecam roślin...
Zapisane

sticz11
Klub malawi - Klubowicz
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168



WWW
« Odpowiedz #8 : Maj 11, 2008, 14:55:54 »

Dokładnie Jak powiedział Glonojad Wink. Z roślin do Malawi to mi sie Valisinera Gigantea podoba ... czy jakoś tak ...
Zapisane


Malawi 112 l.
8 x Labidochromis Cearuleus
2 x Ancistrus multispinis

Marzenia:
Malawi conajmniej około 300 l.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: