Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Drukuj  
Autor Wątek: Microrasbora Galaxy-Co i jak?  (Przeczytany 105229 razy)
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #45 : Listopad 08, 2007, 13:32:14 »

Moi koledzy od jakiś 2 tygodni przeżywają a jak będę miał to chyba zawału dostaną  Cheesy
Ps.Mam nadzieję ,żę za szybko się nie rozmnożą bo ostatnimi czasy mam sporo wydatków.HeHe...
Ps2.Jak będą z krewetkami i Rosborki złożą ikrę to krewecie się nią nie zajmą Huh
PS3.Mam dziś urodziny!  Grin  Cheesy  Cool
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 14:31:30 wysłane przez Błazenek » Zapisane

PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #46 : Listopad 08, 2007, 14:59:57 »

wszystkiego najlepszego  Good ! Cheesy a co do reszty nie wiem... Wink moga sie dobrac krewecie teoretycznie... hehehe... za 28 godzin zagoszcza u mnie w domu galaxy Cheesy
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 15:01:46 wysłane przez PGR » Zapisane

Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #47 : Listopad 09, 2007, 14:29:50 »

PGR już je masz?Bo jeśli tak to napisz coś  Wink .Proponuję przeniesienie wątku do Akwarystyczne Pogaduchy.Żeby nikt nie usuwał postów no i to naprawdę są to pogaduchy.  Grin
Zapisane

Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #48 : Listopad 09, 2007, 16:44:46 »

PGR!!! Odezwij się i podziel pierwszymi spostrzeżeniami. Rybki są? Jak przebiega proces aklimatyzacji???
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #49 : Listopad 09, 2007, 19:32:43 »

UWAGA!!!!!!!:d:d
rybki juz sa w wiaderku i dolewam im co chwila po trochu wody z baniaka Smiley smigaja jak szalone Cheesy jeszcze nie widzialem ich w pelnej okazalosci Wink od razu wpusclem do wiaderka,by moc je jak najszybciej w baniaku podziwiac Cheesy mimo dlugie drogi dotarly cale i zdrowe! spedzily 5 w woreczku i wszystkie zyja Smiley tu wielki plus dla Arowany Cheesy spisali sie Smiley za parenascie minut aktualizacja ze wpuszczania Cheesy
Zapisane

szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #50 : Listopad 09, 2007, 19:56:17 »

jak ci ja Arowana przesłała - przesyłką konduktorską? iile w końcu za sztukę bo pamietam wspominałeś wcześniej że 14 zł a wiem ze na allegro wystawiają po 18 zł. pytam bo bedę dokupywał. mam 5 kupionych w zoologu w Poznaniu a widoków na kolejne nie ma więc muszę dokupić własnie u nich bo teraz tylko oni chyba wystawiają.
Zapisane

PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #51 : Listopad 09, 2007, 20:01:33 »

kupilem 15 Smiley dlatego taka cena Smiley no i pusicli mi przesylka konduktorska Cheesy

rybki sa juz w baniaku Wink poki co kwartet mieszany wyplynal na chwile Wink reszta pochowana Bog wie gdzie, bo tych malenstw nie moge wypatrzyc Wink mysle do godziny zaloze watek i zamieszcze zdjecia Wink

                                                                                                                         
nawala mi internet i trasfer mam tragiczny, jesli w ogole :/ wiecpoki co nie bedzie zdjec mojego baniaczka z galaxami Wink ale rybcie sa wesolutkie Cheesy maja baaardzo silny instynkt stadny, a nawet charakteryszuja sie owczym pedem Wink wystraczy,ze jednej cos sie nie spodoba i zacznie uciekac, to reszta za nia plynie Wink na razie trzymaja sie dna i tylu akwa, ale juz powoli odzyskuja kolorki Cheesy
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 10:17:42 wysłane przez PGR » Zapisane

Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #52 : Listopad 10, 2007, 11:44:01 »

A pokazują ci się czy nie Huh Czym je karmisz Huh Wyglądają tak jak w necie Huh
Zapisane

PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #53 : Listopad 10, 2007, 12:06:41 »

wygladaja prawie tak,bo jeszcze wracaja do formy Wink na razie niczym je nie karmie,bo nie da sie podejsc do akwarium,zeby sie nie pochowaly i nie pokazywaly przez 10 minut....mysle,ze za 2, 3 dni beda juz normalnie jesc Smiley zobaczymy Smiley poki co sa postepy Smiley ale najwazniejsze ze sa zywe i ruchliwe Smiley
Zapisane

Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #54 : Listopad 10, 2007, 23:38:42 »

No to świetne wiadomości, że powolutku się aklimatyzują. Wkrótce pewnie ciekawość zastąpi stres przeprowadzki i będzie git!
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
Torro
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 351


« Odpowiedz #55 : Listopad 11, 2007, 09:52:39 »

Witam

Ciekaw jestem zdjęć z baniaka z tymi rybkami - ale póki się nie zaaklimatyzują może być kłopot.
Bez statywu i pilota do aparatu będzie "młyn"

pozdrawiam i czekam na fotkę Torro

P.S.- @szymonw-może Tobie uda się zrobić zdjęcie do zamieszczenia w galerii byłby -rarytas Good !
Zapisane
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #56 : Listopad 11, 2007, 10:06:41 »

A dzisiaj zauważyłeś coś Huh Podpływają po wolutku Huh Na prawdę są takie piękne Huh
Zapisane

PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #57 : Listopad 11, 2007, 10:34:47 »

rybki wyplywaja...ale jak torro napisal, bez statywu nic sie nie a zdzialac, kazdy ruch w odleglosci do 2 metrow konczy sie ich ucieczka Wink nie ma szans na zdjecie poki co, ale na pewno bedzie Cheesy jak tylko siostra odda karte sd do aparatu do zamiszcze zdjecia po wpuszczeniu zaraz jak stracily kolorki Smiley
Zapisane

Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #58 : Listopad 12, 2007, 17:10:59 »

A jak dzisiaj  Huh Są postępy Huh Kiedy będą fotki Huh Czym je karmisz Huh Zaklimatyzowały się Huh Planujesz już rozmnażanie ???Zazdroszczę ci  Grin
Zapisane

PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #59 : Listopad 12, 2007, 17:50:37 »

postepy sa Smiley akwa stoi metr ode mnie i rybcie zaczynaja niesmialo wyplywac w okolice srodka baniaka Wink zaczyna byc coraz lepiej Smiley mysle,ze w oklicach weekendu juz beda w miare spokojnie sie zachowywac Wink karmie je najwyzej raz na dwa dni mrozonka bosmiden- poki nie mam swiederkow (bedzie 50 sztuk Wink ) wole za czesto ich nie karmic- i tak niechetnie wyruszaja na lapanie dryfujacych kawalkow,wiec ryzykuje zasmiecenie i zasyfienie baniaka... chyba modzi sie nie doczepia,ze umieszcze tu zdjecia,co? ze dwa Wink
co do rozmnazania... dostalem dzis od kolegi wisnia_gc spora ilosc mchu java (na prawde duzo:D) wiec pojdzie do baniaka duzego poki co. mialem ladny zaczatek dywaniku z javy ale kiryski zmienily go w ... Wink wiec znow mnie czeka robota Wink
do grudnia mysle mozliwosci metrazowe pozwola na kupienie 2, moze 3 malych baniakow po 25 litrow i usprzetowienie ich Wink wtedy naleje do nich wody z ogolnego, poloze siatke na dnie (ruszt) dorzuce kabombe filtry i grzalki...
i tu pytanie do "wyjadaczy".jak polowa wody bedzie z ogolnego polowa swierzej a filtry odpale na 2, 3 dni w ogolnym to ile musze czekac na wpusczenie samic? bedzie stabilizowal sie czy raczej mozna z biegu? :>
no jak juz beda 25 stac gotowe to wyladuja w nich samice (wole nie wiedziec jak bedzie wygladal zbiornik po lapaniu ich...:/) na tydzien gdzie beda podtuczane porzadnie i beda mieszkac tylko z kilkoma swiderkami, ktore beda sprzatac Wink potem po tyg. wpadna na party po dwa samce  Good ! Afro Grin puszcze im phila collinsa i zobaczymy czy beda robic sweet love Cheesy
czeka mnie jeszcze kupienie nicieni micro Wink tylko zastanawiam sie czy narybek sie go chwyci... bo narybek bedzie pewnie strasznie malusi...
plan juz jest Cheesy troche czytalem na forum celestialpearldanio.com i chyba musze troche podniesc parametry pH i twardosci Wink ma ktos jakies bezpieczne sugestie? juz zaprzestalem nawozenia z bimbrowni...
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Drukuj  
 
Skocz do: