Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « Chory gurami złocisty ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Chory gurami złocisty ?  (Przeczytany 2913 razy)
YouPeter
Nowy
*
Wiadomości: 5


« : Kwiecień 09, 2004, 13:38:18 »

Coś się złego dzieje z moim gurami złocistym - samcem. Jak kupiłem parkę to były równej wielkości a samiec często zaczepiał samiczkę  Smiley Teraz po 2 miesiącach samiczka jest dwa razy większa. Natomiast jak rzycam jedzenie to wszystkie ryby normalnie jedzą a samiec nie podpływa tylko czasami coś skubie z roślin. No i oczywiście nie goni juz za samiczką.
Nie wiecie co to może być?
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 09, 2004, 15:37:40 »

a może ten "samiec" to samiczka ??  Tongue
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Molly_
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 338



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 09, 2004, 16:17:30 »

Ma jakieś objawy?? Jest apatyczny, siedzi z boku, nie je w ogóle?? Zachowanie jego jest bardzo niepokojące? Podaj więcej szczegółów. Może po prostu nie ma ochoty ganiać za samiczką Tongue
Zapisane

zawsze iść rozkaz, który mam we krwi, MAŁĄ WOJNĘ w sobie mieć
YouPeter
Nowy
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 09, 2004, 19:17:37 »

Cytat: Molly_
Ma jakieś objawy?? Jest apatyczny, siedzi z boku, nie je w ogóle?? Zachowanie jego jest bardzo niepokojące? Podaj więcej szczegółów. Może po prostu nie ma ochoty ganiać za samiczką Tongue


Dokładnie to co wymieniłeś. Jeszcze nie widziałem żeby jadł jak mu jedzenie wrzucam. Dodam że przez pierwszy miesiąc rośli równo ze samiczką i w ciągu następnego miesiąca samiczka go przerosła niemal dwukrotnie.
Zapisane
YouPeter
Nowy
*
Wiadomości: 5


:(
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 17, 2004, 13:45:47 »

Niestety gurami odszedł dziśaj rano Sad
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: