Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « bocje: wspaniała + kubota
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: bocje: wspaniała + kubota  (Przeczytany 3629 razy)
spike1975
Nowy
*
Wiadomości: 5


« : Sierpień 04, 2007, 11:21:54 »

kupiłem wczoraj 4 bocje (ze względu na plagę ślimaków). niestety przy zakupie dałem się zbałamucić kumplowi i zamiast 4 szt jednego gatunku kupiłem po 2 sztu różnych, 2 wspaniałe i 2 kubota. pytałem sprzedawcy czy one będą razem pływały i oczywiście odpowiedź była że tak. no i teraz niestety wspaniałe pływają sobie po akwarium a kuboty siedzą w kokosie i tylko nosy wystawiają.
jako ze bocje to rybki stadne obawiam się ze po 2 sztuki będą się źle czuły, czy słusznie się obawiam? chciałbym usłyszeć opinie doświadczonych bocjarzy.
radzilibyście raczej jechać do sklepu, zrugać sprzedawcę i wymienić 2 tak aby mieć stadko jednogatunkowe, 4 sztuki, czy zostawić tak jak jest?
Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 04, 2007, 11:30:39 »

dokup po jednej i bedzie stadko,3 bocje wspaniałe i sa szczesliwe, wcinaja slimaki jak glupie Cheesy tzn teraz daje im slimaki jako smakolyk Cheesy
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: