Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Trulek 190 l Azja południowo wschodnia - ma być ;)
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Trulek 190 l Azja południowo wschodnia - ma być ;)  (Przeczytany 7847 razy)
Trulek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 95



« Odpowiedz #15 : Sierpień 03, 2007, 11:25:04 »

Rotala sp green bardzo mi się podoba  Microsorium też Smiley
Vallisnerie miałam kiedyś w nadmiarze Wink Znudziły mi się. Rosły ogromne, potem kładły się na powierzchni wody...
Myślałam też o takiej prostej roślince jak egeria densa, lecz u mnie się nie przyjmowała...Miałam kiedyś kilka umocowanych w kokosie. Słabo rosły i często były "wyrywane" zwłaszcza w nocy (pewnie zbrojnik) A tak przy okazji czym mocować roślinki do kokosa np? Ja wkładałam odpowiednią ich ilość do otworu no i chwilę się trzymała...
Na razie chciałabym mieć tylko zielone rośliny Cheesy
Apropo zwiększenia ilości oświetlenia w akwarium to zdecydowanie się  z Wami zgadzam.
W wolnym czasie poproszę męża, by przerobił naszą pokrywę i dodał do niej świetlówki.
Zapisane
matka siedzi z tyłu
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1554



WWW
« Odpowiedz #16 : Sierpień 03, 2007, 14:08:24 »

Rośliny na korzeniu można przymocowac po prostu nitką.

Zapisane

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Trulek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 95



« Odpowiedz #17 : Sierpień 16, 2007, 13:59:05 »

 Cheesy
Właśnie doszła trzecia paczka z zamówionymi akcesoriami do zwiększenia oświetlenia w naszym akwarium  Cheesy
Łatwo nie było znaleźć tych części, jedyna możliwość to sklepy internetowe lub allegro.
Sklepy stacjonarne dziwiły się niesamowicie  Roll Eyes i polecały kupno pokrywy po prostu w sklepie  Grin tak jakby ta co mamy, ze sklepu po prostu nie była  Wink
Mam nadzieję, że wszystko zadziała i wtedy opiszę dokładnie co zamówiliśmy i czy łatwo było zamontować.
papa
Zapisane
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #18 : Sierpień 16, 2007, 14:24:46 »

Wiesz co osobiście nie przepadam, za tłem w roślinki taki mały kicz, ale każdy ma jak mu się podoba. Uważam, żę trochę pustawo, mało roślin, polecałabym Ci jakiegoś kokoska i korzonka dla zbrojników,  zobaczysz pokochają to, no i roślinki, moje kochają się chować w jakimś gąszczu Smiley Pomyśl nad tym, bo to może urozmaicić Twoje akwa Smiley
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: