Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mruga mi światło.  (Przeczytany 5201 razy)
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #15 : Styczeń 26, 2007, 22:09:53 »

A Ty masz jaka pokrywe? (na ile Litrow?), bo ja mam taka, jak we wszystkich zoologicznych. Z tego czarnego plastiku i ma naklejke (chyba) "Wromak". (112L/profil - czyli zaokraglone)
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Kotek92
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 609

Zielona Góra


« Odpowiedz #16 : Styczeń 26, 2007, 22:37:55 »

na 54l., firmy JUVEL. Tak z tego czarnego plastiku  Wink Ja mam pokrywe prostą
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: