no nic nie było sprawy
poczekam popatrzę, zobaczę co mi się z tego wszystkiego wykluje i wyrośnie, może faktycznie mam Amano Tesco Value :/ albo jakąś niespotykaną krzyżówkę z południowego Gabonu

:P ogólnie u mnie w akwa to Sodomia i Gomoria (tylko czekać aż Ampularia bryknie skalara

) to może i krewetki się troszkę wymieszały
pożyjemy zobaczymy, na pewno dam znać na forum