Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Woda « witam mam problem z śmięrdząca wodą co zrobić by nie śmierdziała
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: witam mam problem z śmięrdząca wodą co zrobić by nie śmierdziała  (Przeczytany 5392 razy)
lenio
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Styczeń 14, 2013, 21:36:53 »

witam mam problem z śmierdzącą wodą co zrobić by nie śmierdziała wodę wymieniam co tydzień i wraz śmierdzi
Zapisane
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #1 : Styczeń 14, 2013, 22:01:39 »

Musisz podać trochę więcej danych zbiornika-jakie masz podłoże i jaką filtrację? Jaki litraż i obsada?
Zapisane

Bagniak
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Wersja robocza


« Odpowiedz #2 : Styczeń 26, 2013, 20:53:56 »

Jak pachnie woda to juz kwestia tego co wsadzisz do akwarium , moje jedno nie pachnie wcale a drugie zalatuje bagienkiem pod pokrywa zalatuje nie w pokoju ,wyjasniam). podstawa to żeby nie było smrodu zgniłych jaj (siarkowodór) , jesli tym ci zalatuje to masz problem.
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #3 : Styczeń 26, 2013, 22:33:31 »

Jak pachnie woda to juz kwestia tego co wsadzisz do akwarium , moje jedno nie pachnie wcale a drugie zalatuje bagienkiem pod pokrywa zalatuje nie w pokoju ,wyjasniam). podstawa to żeby nie było smrodu zgniłych jaj (siarkowodór) , jesli tym ci zalatuje to masz problem.
Bardzo pomogłeś autorowi wątku.
Jestem pewien, że Twój błyskotliwy wniosek, że gość ma problem, rozwiąże wszystkie jego dylematy.

Nie będe powielał tego co napisał Vento.
Bez podania podstawowych informacji na temat zbiornika, nie da się udzielić żadnej sensownej rady.
Zapisane

Bagniak
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Wersja robocza


« Odpowiedz #4 : Styczeń 27, 2013, 12:47:03 »

mrs , moze i nie pomogłem  ale tylko ja powiedziałem czym sie przejmowac w razie co.Przy takich informacjach jakie podał autor wątku wiecej powiedziec  sie nie dało.  I była to jedyna odpowiedz jaka dawała jakakolwiek wskazówkę. Wróżką jakos nie jestem ale staram sie pomagac.  Wiec prosze nie badz zgryzliwy, bo przepychanki na forum jeszcze do niczego dobrego nie doprowadziły.

Chyba ze to jest jeszcze jedno forum na którym wypowiada sie tylko wąska grupa doświadczonych fachowców.A reszta ma trzymac morde w kuble( ew. akwarium) i słuchac co powiedza liderzy. Bo tego akurat nie wiem, przeczytałem dopiero jakies 50% postów na forum.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 12:51:19 wysłane przez Bagniak » Zapisane
Slavio22
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #5 : Maj 13, 2013, 19:11:44 »

Jak pachnie woda to juz kwestia tego co wsadzisz do akwarium , moje jedno nie pachnie wcale a drugie zalatuje bagienkiem pod pokrywa zalatuje nie w pokoju ,wyjasniam). podstawa to żeby nie było smrodu zgniłych jaj (siarkowodór) , jesli tym ci zalatuje to masz problem.
Bardzo pomogłeś autorowi wątku.
Jestem pewien, że Twój błyskotliwy wniosek, że gość ma problem, rozwiąże wszystkie jego dylematy.

Nie będe powielał tego co napisał Vento.
Bez podania podstawowych informacji na temat zbiornika, nie da się udzielić żadnej sensownej rady.

dokladnie,moznaby gdybac i gdybac
Zapisane
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #6 : Maj 13, 2013, 20:53:14 »

Następny archeolog ?
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: