Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Podmiana  (Przeczytany 3532 razy)
KacpiShadow
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Uczący sie Akwarysta :)


« : Październik 04, 2013, 21:40:26 »

Witam, dzisiaj zrobilem pierwsza podmiana cotygodniową, i mam problem poniewaz woda stala sie lekko matowa.i moje pytanie jest takie czy to minie samo czy mam cos z tym zrobic Smiley Pozdrawiam serdecznie!
Zapisane

Akwaria:
Ogólne-68L
Kotnik-17L
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #1 : Październik 05, 2013, 13:58:42 »

Lałeś prosto z kranu? A przypadkiem nie wlewałeś za ciepłej wody?
Przy podmianach uzupełnianych prosto z kranu staraj się lać jak najmniej ciepłej wody
Zapisane

KacpiShadow
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Uczący sie Akwarysta :)


« Odpowiedz #2 : Październik 05, 2013, 14:44:41 »

nie, nie woda stała ponad 32h Smiley ale juz sie wszystko unormowało ale zaś mam kolejny problem nowo kupiona rybka miała ospe Sad zaaplikowałem preparat o nazwie ichtio i mam nadzieje że nic mi sie po akwa nie rozlezie Smiley Pozdrawiam
Zapisane

Akwaria:
Ogólne-68L
Kotnik-17L
baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #3 : Październik 06, 2013, 18:58:50 »

Sam preparat może pomóc ale lepiej odłowić chorą rybkę do innego zbiornika. Każde nowo nabyte ryby powinny przechodzić kwarantannę przed wpuszczeniem do głównego.
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
KacpiShadow
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Uczący sie Akwarysta :)


« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2013, 20:40:24 »

Rybka zostala szybko odłowiona, ale padła Smiley teraz czekam z niecierpliwoscia na narybek od samiczek ale nie wiem kiedy mam go sie spodziewac Smiley
Zapisane

Akwaria:
Ogólne-68L
Kotnik-17L
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: