Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Obsada 112l Tanganika  (Przeczytany 7118 razy)
Eryk15
Nowy
*
Wiadomości: 4


« : Grudzień 19, 2010, 13:10:48 »

Witam mam nadzieję że tu mi pomożecie bo na innych forach mnie ignorują więc do rzeczy.
Mam akwarium 112l i wcześniej miałem Malawi ale teraz zastanawiam się nad Tanganiką i tu są problemy bo się na niej kompletnie nie znam
A chciał bym trzymać w akwarium muszlowce w tym że nie wiem jakie wybrać i dodatkowo jakieś inne ryby ale nie wiem jakie kompletnie dlatego bym prosił o podanie gotowych obsad które będą przeznaczone do takiego zbiornika
Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #1 : Grudzień 19, 2010, 13:15:59 »

Poczekaj trochę na tym forum o Tanganice, ktoś Ci na pewno pomoże z tym, że tam wolniej odpowiadają niż tu Smiley

Różnica między Tanganiką a Malawi jest taka, że w Malawi woda jest miękka, a w Tandze twarda Smiley Ph mniej więcej podobne
Zapisane
Eryk15
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #2 : Grudzień 19, 2010, 13:20:02 »

Na temat wody to się znam tylko nie wiem jakie gatunki sobie połączyć które nie będą rywalizowały nawzajem
Może jakieś naskalniaki i w jakiej ilości lub szczelinowce albo może same muszlowce z tym że jakie i dwa gatunki czy jeden bardzo mi się podoba szczelinowiec leleupa tyle że nie wiem czy będą rywalizowały z muszlowcami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 13:33:31 wysłane przez Eryk15 » Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #3 : Grudzień 19, 2010, 13:28:38 »

Nie mam doświadczenia jeszcze w Tanganice, tylko wiedza teoretyczna, zero praktycznej Smiley
Zapisane
Eryk15
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #4 : Grudzień 19, 2010, 14:37:32 »

Jednak zostanę przy muszlowcach ale jakie wybrać ?  Roll Eyes
Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #5 : Grudzień 19, 2010, 14:41:58 »

Wpisz w google, obsada Tanganika do 112l i już..tam znajdziesz to i owo.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: