Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Tanganika wiki « gdzie mozna kupic "Neolamprologus multifasciatus"
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: gdzie mozna kupic "Neolamprologus multifasciatus"  (Przeczytany 2744 razy)
topik
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Wrzesień 16, 2004, 19:17:31 »

Jestem z wroclawia wiecie gdzie moge dostac te rybki? :?:
Zapisane
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2004, 20:53:54 »

Ja mam podobny problem w Poznaniu - tylko w jednym sklepie znalazłem Sad
A chciałbym z różnych źródeł.
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 17, 2004, 19:02:37 »

Eh Ta ryba jakaś trudna do zdobycia jest :/ Ja też szukałem i wkońcu wziołem brevisy :>
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
hurcik
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 123


« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2005, 12:07:34 »

Ja nie mam problemu W Warszawie są i to sporo tego Tongue
Zapisane
Druid
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 27, 2005, 21:25:27 »

Cześć, nie do końca prawda, w W-wie szukałem ich ze 2 miesiące po założeniu akwarium dla nich. Baniaczek miał ze 100 l. Najpierw była 1 parka, potem z 15 ich dzieci, potem zniknął samczyk, dokupiłem 5 innych, powiększyłem akwarium do 160 l.... ( i juz mi mało ... ) Rybcie nesamowicie kontaktowe i społeczne... Teraz mam trzy rodziny : Lewą (   I samica + nowy wybraniec w stałym "romansie"... :-) , Prawa Rodzina ( Samica  I miot +  Samiec z II dostawy, , Rodzina Środkowa : też mieszana, + sporo podgrup na razie mniej zorientowanych na rozmnażanie... Ślimacze skorupki - zdobywane po burgundzku ( fuj, mroże farsz dla znajomych, skorupki gotuję.. Najdroższe świaniaczki Winniczki w okolicy!!! Kto ma muszle??? ) No i aktualnie obsada liczy z 70 sztuk... Właśnie pojawiły się kolejne "iskierki" więc uruchomiłem chodowlę artemii i... tak dalej..... Wspaniałe rybcie!! polecam kazdemu!!! To moje ulubione akwarium!!! :-))
Zapisane

160l muszlowce Multifasciatusy sztuk 30 i przybywa /240l 12 trofeuski Moori i Dubois,4 bocje wspaniałe / 200 l ogólne-12 neonów,2 kosiary, 10 krewetek,4 bocje wspaniałe,2 gupiki, 3 kiryski, 6 glonojadów+30 młodych,1 ramirezka,4 ampularie/50l.kwarantanna.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: