Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Tanganika wiki « frontosy,compressicepsy,tropheusy i eretmodus
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: frontosy,compressicepsy,tropheusy i eretmodus  (Przeczytany 7100 razy)
Sliwka
Nowy
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #15 : Czerwiec 02, 2006, 01:04:29 »

No ładna dyskusja a co ze specjalizacją troficzną gatunków ??
Taka mieszanka nikomu nie wyjdzie na zdrowie. Calvusy długo nie pociągną na diecie roślinnej. A trofy szybciutko zaczna chorowac przy miesku.
Odświerzam stary temat ale nie mogłem się powstrzymać od uzupełnienia wątku.
Robercie jestem pod coraz cięższym wrażeniem spokoju twych wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2006, 01:08:06 wysłane przez Sliwka » Zapisane
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #16 : Czerwiec 02, 2006, 07:33:51 »

Zawsze to samo. I to nie tylko chodzi o ryby  Angry To samo dzieje się z psami, bo szczeniaczek piękny a to, że wyrośnie mastiff neapolitano to sie będą martwić później  Angry
Czemu głupota i ignorancja nie boli  Huh Huh Huh
Ja sama też bez winy nie jestem, też mam akwarium przerybione, ale różnica jest taka, że ja już sie martwię co będzie jak ryby dorosną, już szukam rozwiązania i nie zrobiłam tego z premedytacja a w wyniku braku doświadczenia i wiedzy. Co w zasadzie tez jest ignorancją, bo trzeba było najpierw sie dokształcić a nie iść na żywioł i kupować akwarium pod wpływem impulsu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2006, 07:36:52 wysłane przez malzonka » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: