Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Eheim 2073  (Przeczytany 7534 razy)
Tal
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga."


« Odpowiedz #15 : Październik 24, 2010, 21:00:00 »

odpowietrzyłeś dobrze? ja po zalaniu czy czyszczeni przechylam mój filtr na bok lekko na wszystkie strony wtedy wyrzuca resztki powietrza i cichnie jeszcze bardziej opinia tyczy się innego eheima ale może to pomoże


« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 21:02:59 wysłane przez Tal » Zapisane

XGrzesX
Nowy
*
Wiadomości: 21


« Odpowiedz #16 : Październik 25, 2010, 06:48:45 »

Wydaje mi się, że jest odpowietrzony. Przechylałem lekko na boki filtr ale to nic nie pomogło.
Zapisane
Tal
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga."


« Odpowiedz #17 : Październik 25, 2010, 09:00:01 »

to możesz delikatnie potrząsnąć jak butelkę szampana obserwuj wylot czy leci powietrze mojego słychać do 30 cm i słyszę tylko wodę i minimalne buczenie
Zapisane

XGrzesX
Nowy
*
Wiadomości: 21


« Odpowiedz #18 : Listopad 25, 2010, 21:00:59 »

Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenie z 2073 w kwestii głośności ? Byłem nawet w serwisie z nim i powiedzieli, że wszystko jest OK :-( Ale filtr słyszę z odległości 10 metrów ...
Zapisane
Tal
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga."


« Odpowiedz #19 : Listopad 26, 2010, 12:20:23 »

jeśli to naprawdę 10 m to coś jest nie tak przeglądałem fora i ludzie chwalą ten model nikt nie narzeka na hałas ktoś tylko się bał czujnika przepływu ze zbędny bajer który się może zepsuć nie rozbierałeś okolic wirnika? nic nie wypadło gumki itd? luzy na ośce w sumie przecież to nowy filtr
Zapisane

jareckig
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 65


WWW
« Odpowiedz #20 : Listopad 26, 2010, 14:38:06 »


Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenie z 2073 w kwestii głośności ? Byłem nawet w serwisie z nim i powiedzieli, że wszystko jest OK :-( Ale filtr słyszę z odległości 10 metrów ...
Mam 2071 to właściwie to samo tylko jest mniejszy i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony. Owszem, jak się wsłuchać to słychać delikatny szum ale tylko w nocy, jak wszyscy śpią. W ciągu dnia ten szum jest słyszalny max. do 50 cm także uważam, że Twój egzemplarz ma jakąś wadę Huh
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: