Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Giełda « Sprzedam « [Mrągowo i okolice] sprzedam trójkącik ancistrusa sp.
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mrągowo i okolice] sprzedam trójkącik ancistrusa sp.  (Przeczytany 2523 razy)
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« : Październik 20, 2013, 19:21:16 »

Likwidacja szkiełka. Jak w temacie. Sprzedam ciemnego samca oraz jasną (gold) i ciemną samicę ancistrusa sp. Od sierpnia 2011 r. co 3 lub 5 tygodni miałem tarło. Najczęściej wycierana była ciemna samica, były też tarła obu samic jednocześnie, dwa razy się zdarzyło, iż wytarta została tylko jasna samica. Myślę, że z inkubatora wyszło ze dwa tysiące nowych glonków. Nie znam wieku rybek, gdyż trafiły do mnie już jako dorosłe, u mnie pierwszy raz podchodziły do tarła.
Odbiór tylko osobisty, mogę załatwić transport do Olsztyna, Mikołajek, Kętrzyna i Biskupca.
Jeżeli poinstruujesz mnie jak bezpiecznie zapakować i wysłać ryby to na Twoją odpowiedzialność mogę wysłać ryby.
Cena za trójkącik to 50 zł. Nie podlega ona negocjacji. Dla członków klubu "Bocja" gratis do wyboru: 5 krewetek red cherry lub 5 krewetek z krzyżówki red cherry i babaulti rainbow lub dwa młode ancistrusy sp. (ok. 4 cm).
Za dodatkową opłatą dołożę gliniane inkubatory dla zbrojników.
Zdjęcia ryb mogę wysłać na e-mail (robione w przeciągu ostatnich dwóch lat). Aktualne będę robił w środę, gdyż wtedy spuszczam wodę z dużego szkiełka.
Zapisane

gg - 4479432
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #1 : Październik 22, 2013, 23:27:47 »

Poniżej link do aukcji z rybami, helenkami i kryptokorynami.
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2960812
Zapisane

gg - 4479432
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #2 : Październik 24, 2013, 15:01:06 »

Zmiany w aukcjach. Zapraszam do licytacji.
Zapisane

gg - 4479432
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 05, 2014, 12:55:45 »

do usunięcia
Zapisane

gg - 4479432
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: