zbrojnik lamparci

(1/4) > >>

latarnik:
Mam zbrojnika lamparciego, który zjada suszony pokarm dla rybek o wiele chętniej niż warzywa. Czytałem , że zbrojniki jedzą albo glony albo warzywa więc się dziwie. Kiedyś dawałem marchewkę , teraz daję paprykę, która  znika więc ją zjada. Czy to dowód , że tez zbrojnik lubi suszony pokarm? czy też dowód , że dostaje za mało jedzenia ?
(karmie go codzinnie kawałkiem  2cm-3cm. więc chyba nie mało - zbrojnik ma 15 cm.

bakuMGK:
skoro to suszony pokarm dla rybek to go je bo jest ryba ;D to jest zupelnie normalne ;D moje zbrojniki niebieskie nie chca wogole warzyw ruszac tylko jedza to co daje czyli suchy, tabletki, ochotak, wodziel ;D od czasu do czasu tylko skubna jakies warzywko, ale za to bardzo zasmakowala im hygrophilia corymbosa ;D

Emi:
Nasze uwielbiają gotowaną: marchewkę, kalafiorka, brokuła i cukinię ale tabletką nigdy nie pogardzą. Bardzo smakują im też wysokoproteinowe granulki dla paletek i oczywiście mięcho.

Katka:
Na samych glonach i warzywach za długo nie pojedzie, ale karmienie mięsem też jest nieodpowiednie, polecam przeczytać uważnie -> Zasady żywienia zbrojników

Na marginesie, jakiej wielkości masz akwarium?

Emi:
No niestety mięcho to zakazany owoc dla zbrojnika ale nigdy nie odpuści okazji, zeby się dobrać do robali przeznaczonych dla kirysków i neonów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona