zbrojnik lamparci

<< < (2/4) > >>

Satanic:
Moje chętnie zjadają sałatę i marchew,robale oczywiście tez(choć staram sie dawać tak żeby niewiele ich do dna dolatywało).
Podjadają tez banany krewetkom,tabletki tez nie zostawią.
I co za osioł nazwał je "GLONOJAD"??

Raffy:
A ja mam pytanie zwiazane z zbrojnikiem lamparcim :) Czy da radę go trzymać w 200L?

Katka:
Cytat: Raffy  Październik 19, 2007, 14:22:24

A ja mam pytanie zwiazane z zbrojnikiem lamparcim :) Czy da radę go trzymać w 200L?

Nie! 500-600L to minimum.
Chyba, że masz w planach takie akwarium, no to na krotko młody osobnik przetrzyma w 200L.

Torro:
witam
Cytuj

A ja mam pytanie zwiazane z zbrojnikiem lamparcim Smiley Czy da radę go trzymać w 200L?
Nie! 500-600L to minimum.

No ładnie (zresztą zrozumiałe skoro potrafi dorosnąć do 60 cm) - sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać - po kiego diabła jest wszędzie dostępna  >:D Taka ryba powinna być dostępna dla tych którzy potrafią jej zapewnić odpowiednie warunki - więc drugi obieg - stowarzyszenia, związki akwarystyczne, wszędzie tam gdzie są ludzie którzy wiedzą co to za ryba i kupując ją stworzą jej odp.warunki a nie gdzie przyjdzie dziecko do zoologa i powie poproszę "glonojada"

pozdr.Torro

P.S.- ostatnio widziałem je w Afryka-Zoo w zbiorniku 120-140L ze sztucznymi roślinami  >:D

Katka:
No niestety i to jest cała tragedia tych ryb, mimo że żyją bardzo długo (kilkanaście-kilkadziesiąt lat) nigdy nie dożywają nawet kawałka z tego. Karłowacieją, chorują i zdychają cierpiąc. Ale jakiego sprzedawcę to interesuje  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona