Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Witamy na forum dyskusyjnym Wodnego Świata !
Strony: [1] 2 3 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy na forum dyskusyjnym Wodnego Świata !  (Przeczytany 83617 razy)
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« : Czerwiec 17, 2003, 23:02:40 »

Zapraszam wszystkich do rejestracji i uczestnictwa w tym forum. Mam nadzieję, że znacznie ułatwi ono wymianę doświadczeń pomiędzy akwarystami - internautami.

Pozdrawiam wszystkich
Przemysław Malkowski
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
kubush
Nowy
*
Wiadomości: 9


WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 21, 2003, 22:56:19 »

czy to forum jest częscią jakiejs strony o tematyce akwarystycznej czy nie??

pozdrawiam
Zapisane
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 29, 2003, 15:33:44 »

Oczywiście, jest częścią serwisu Wodny Świat - www.akwarium.net.pl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2006, 00:55:32 wysłane przez Przemek » Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
vian
Nowy
*
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #3 : Październik 13, 2003, 08:52:04 »

reklama jest najlepszą formą promocji,, ludzi zainteresowanych akwarystyką jest sporo. ja na to forum trafiłem po wielu, wielu godzinach surfowania... mślę, że to właśnie te strony powinny się wymieniać podobnymi e-adresami,, pozdrawiam Cheesy
Zapisane
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #4 : Październik 20, 2003, 16:47:01 »

Przedewszystkim powinien być Off Topic, czyli wszystko o wszystkim... lepiej bymy sie poznali itp co wy na to :? ... i co admin o tym myśli...
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
Gonzo
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #5 : Październik 21, 2003, 11:08:18 »

Dobre, ale to jużtylko od admina zależy. Bo coś takiego na pewno by się przydało.
Zapisane

Gonzo
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #6 : Październik 21, 2003, 17:01:23 »

no więc Adminie co o tym sądzisz :?
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #7 : Październik 25, 2003, 09:40:27 »

OK, zrobię jeszcze jeden dział - np. "Akwarystyczne pogaduszki"
Ale wolę, aby były tam poruszane tematy niezbyt odbiegające od naszego hobby. Np kto ma jakie rybcie, gdzie mieszka, czym sie zajmuje, jak planuje rozwinąć hodowlę, czy inne takie   Smiley
Tylko uprzedzam, mam ograniczoną przestrzeń na serwerze  :cry:
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
Ozi
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #8 : Październik 30, 2003, 19:03:09 »

Zgadzam się z Kamilo, że powinno być jak najwięcej informacji o akwarystyce. Co prawda nie jestem biegły z wiedzy informatycznej ale nasunął mi się pewien pomysł ale nie wiem czy jest do zrealizowania. Ja też musiałem sporo się nagrzebać w sieci aby trafić na stronę Wodny  Świat. Wydaje misię, że jeśli ktoś szuka temtyki akwarystycznej to wklepuje w wyszukiwarce "akwarystyka" i to wszystko. Dlatego zainteresowani mogą mieć problem ze znaklezieniem strony w sieci. A gdyby zmienić nazwę na Wodny Świat - Akwarystyka. Może wtedy więcej ludzi zainteresowanych trafiałoby na steone i na forum. Świetnie była zorganizowana strona: Akwarystyka.pl.Portal Akwarystyczny IFP. Wszystko o akwarium. Co prawda forum było bardziej prymitywnie zorganizowane, ale ludzi nanim było od zatrzęsienia, podejrzewam, że między innymi dlatego, że bez problemu każdy mógł tą stronę znalęźć wklepując w wyszukiwarce "akwarystyka". Co na to Admin, może warto się nad tym zastanowić jeśli oczywiście jest taka machinacja możliwa

p. s. wyżej wymieniona jest już nieaktywna
Zapisane

Ozi
Ozi
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #9 : Październik 30, 2003, 19:22:36 »

Wydaje mi się, że fajną sprawa byłoby założenie archiwum, gdzie przetrzymywane by były co ciekawsze tematy czy dyskusje z forum. Nowy grupowicz aby nie maglować po raz setny np. tematu kulorzęska mógłby wejść na zakładke "archiwum" wklepać kulorzęsek i jeśli już był poruszany ten temat miałby na gotowo informacje o interesującym go temacie :idea:
Zapisane

Ozi
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #10 : Listopad 01, 2003, 23:03:43 »

no teraz można łatwiej znaleść odpowiedzi na dany temat... wszystko dzieki naszemu Adminowi... :wink: dzięki Smiley
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
Maciek Szulc
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #11 : Listopad 01, 2003, 23:15:22 »

Wielkie gratulacje dla tworcow tej strony i tego forum!!!
Mam tylko nadzieje, ze z czasem bedzie tu wiecej ludzi dla ktorych akwarystyka jest prawdziwa pasja.
Zapisane

Pozdrawiam
Maciek Szulc
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #12 : Listopad 01, 2003, 23:17:25 »

tak... przyznam malo ludzi odwiedza to forum... trzeba go jakoś zareklamować co wy,adminie na to?
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #13 : Listopad 01, 2003, 23:23:02 »

Na Forum rejestruje się coraz więcej ludzi ale połowa z nich nic niepisze Sad dlaczego :?:
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
Maciek Szulc
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #14 : Listopad 02, 2003, 00:07:06 »

serwis akwarystyka.pl przestal dzialac (a wlasnie, dlaczego? ktos wie?) wiec ten moglby znajac jego miejsce. Moze reklama w gazecie - akwariaum lub nasze akwarium??? tylko na to trzeba troche kaski. Mozna zrobic zrzutke:))) a najlepiej to jak kazdy z nas powie o tym serwisie swojemu znajomemu akwaryscie, a tamten nastepnemu.....
fajnie byloby gdybysmy osiagneli taka popularnosc ja grupa pl.rec.akwarium!!!
Tylko ludzie piszcie!!!!! i odpowiadajcie!!!!!!
Zapisane

Pozdrawiam
Maciek Szulc
Strony: [1] 2 3 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do: