Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Witamy na forum dyskusyjnym Wodnego Świata !
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy na forum dyskusyjnym Wodnego Świata !  (Przeczytany 83620 razy)
eni
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #90 : Grudzień 05, 2009, 21:57:44 »

hej, Witam wszystkich, jestem Ola, swoja przygode zaczynam po latach od nowa Smiley długa droga przede mna...
licze na Wasze rady szczególnie tych najbardziej doswiadczonych uzytkowników
Zapisane
ja_serio
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #91 : Grudzień 06, 2009, 12:53:40 »

Czesc Ola. Witam . Skoro wracasz,, po latach'' masz zapewne doswiadczenie. Powodzenia.Rafal.
Zapisane
peyooo
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 61


« Odpowiedz #92 : Grudzień 14, 2009, 20:36:19 »

Witam wszystkich. Wiele lat temu miałem hodowlę złożoną z 12 zbiorników, teraz mam ochotę znów podziałać troszkę w tym temacie, choć jednak już raczej nie na tak dużą skalę, niestety z powodu braku czasu i miejsca Undecided ale na pewno coś porozmnażam  Wink Sporo czasu minęło odkąd zajmowałem się rybkami, także wszystko muszę sobie na nowo przypomnieć, forum bardzo mi w tym pomaga i myślę, że będzie pomagać nadal. Na początek chciałbym rozmnożyć gurami mozaikowe, ponieważ mam śliczną dojrzałą parkę i już pomału szykuję wszystko  papa
Zapisane
bluessj
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


« Odpowiedz #93 : Grudzień 16, 2009, 23:18:03 »

To powodzenia ci życzę Smiley Sam muszę stworzyć partnera mojej samiczce, ogólnie muszę kilka górami zakupić Smiley
Zapisane

Akwarium 160l
Gurami Mozajkowe 1x
Sum Pictus 4x
Kirysek Pstry 2x
Glonojad 4x
Modesta 2x
Brzanka różówa 3x
Rineloricaria teffeana 4x
Skalar 2x
Kosiarka 5x
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #94 : Marzec 13, 2010, 14:22:12 »

Witam. Nazywam się Adrian i mam 16 lat. Akwarystyką interesuję się od 4 lat, ale tak na poważnie jeszcze nie miałem okazji zacząć konkretną hodowlę ryb z roślinkami żywymi. Teraz znów chciałbym założyć większe akwarium być może krewetkarium, bo bardzo zainteresowały mnie te stworzenia. W tej chwili zastanawiam się nad doborem roślin. Jak już wiecie mam 16 lat i muszę wybrać szkołę średnią. Pasowałaby mi szkoła o profilu biol-chem i chciałbym w przyszłości też zajmować się akwarystyką, ale zawodowo. Niestety nie wiem jakie zawody są z nią związane
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

D0m3k
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14



« Odpowiedz #95 : Czerwiec 14, 2010, 06:44:06 »

Witam Wszystkich.
Jestem Dominik mam 15 lat. Ja hodowle zaczynam dopiero sam zakładać mam nadzieje że mi pomożecie jak będę miał jakieś pytania Smiley
Mieszkam w Częstochowie. Kocham grać w piłkę nożna
Zapisane
Nemoo
Nowy
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #96 : Czerwiec 14, 2010, 09:58:49 »

Witam wszystkich. Mam na imię Andrzej i mam 32 lata i to jest mój powrót do dzieciństwa,gdzie miałem małe akwarium i z fascynacją przyglądałem sie zachowaniom gupików Smiley. Teraz mam 112l ogólne do którego obejrzenia wszystkich zapraszam. Mile widziane wszelkie porady i komentarze w moim wątku. Pozdrawiam
Zapisane

Legons
Nowy
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #97 : Czerwiec 14, 2010, 19:13:50 »

Witam.

Mam na imie Łukasz mam 24lata i zaczynam z akwarystyka. Oczekuje pomocy i w przyszlosci chce zaoferowac swoja w ramach odwdzieczenia sie Smiley
Zapisane
aszek
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 16


akwa 45l, molinezje, mieczyki, glonuś


« Odpowiedz #98 : Wrzesień 28, 2010, 11:18:35 »

Witam wszystkich serdecznie Smiley jestem tu nowa  Roll Eyes założyłąm sama swoje akwa jakies 8 miesięcy temu i mam nadzieję, że pomożecie mi przejść przez trudy początkującej akwarystki  Grin
POZDRAWIAM!!!
Zapisane

asz
Yacek Be
Nowy
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #99 : Maj 11, 2011, 10:01:16 »

Witam wszystkich,
Jestem Jacek, akwarysta już od dekady. Na dzień dzisiejszy mam 3 zbiorniki a w nich takie cuda jak mruki, kolcobrzuchy i babki.
Zapisane
RyCho
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 34


WWW
« Odpowiedz #100 : Czerwiec 28, 2011, 14:50:10 »

Ryszard wita wszystkich forumowiczów. Z akwarystyką jestem ho, ho może z pół wieku i ciągle mnie zachwyca. Życzę wszystkim powodzenia w naszej pasji, naszym hobby.
Zapisane
Gupiczek
Nowy
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #101 : Wrzesień 20, 2011, 07:32:50 »

Witajcie !
Jestem Kuba i mam 15 lat . Pochodzę z Poznania . Od zawsze interesowałem się biologią i w końcu umiejscowiłem się w akwarystyce .
Pozdrawiam Smiley
Zapisane
prama
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #102 : Grudzień 20, 2013, 23:22:07 »

dzień dobry, Marysia z Małopolski
posiadaczka 50-litrowego akwa pełnego gupików  papa
Zapisane
Superfelicjan70
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #103 : Styczeń 18, 2014, 00:23:36 »

Witam, mam na imię Aleksandra.
Zapisane
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #104 : Czerwiec 18, 2015, 00:08:33 »

Pomyśleć tylko, że dzisiaj to forum kończy 12 lat Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
 
Skocz do: