welonki

(1/3) > >>

Agnieszka:
Naczytałam się u pewnego forumowicza o rozmnażaniu bojownika i zachorowałam na tą rybkę. Kupiłam akwa 17, 5 l ale doszlam do wniosku że może lepiej wpuścić tam welonkę? Tylko czy to nie za małe akwarium? A jeżeli nie za małe to ile ich tam może być? Filtr będzie konieczny z tego co już wiem ale termometr nie, prawda? Może ktoś hoduje welonki i coś podpowie (albo odradzi) :)

Tiereszkowa:
To mój pierwszy post, więc witam wszystkich...
sądze, ze moge Ci pomóc!

Welonki tam nie wpuszczaj - ona tylko by się męczyła, to zdecydowanie za mały akwen dla niej... lepiej pomysl o bojowniku! Welon potrzebuje sporego akwarium i dużo przestrzeni do pływania!

Raffy:
17,5L w żadnym wypadku nie nadaje się na lokum welona. Karasie ozdobne są sporymi rybami, czasem rosną do 20cm i optymalne akwa dla nich nie powinno być mniejsze niż 60L (dla 2szt, dla więcej od 100L-200L)

jacek:
Ale zamiast welonków możesz wpuścić ze spokojem bojowniki 1 samca i 2 samiczki   :D  które ładnie będą się prezentowac w małym aqa. :D

Komandos:
Ja na twoim miejscu wpuscił tam bojowniki. To super ryby, sam niedawno sie o tym przekonałem bo kupilem tydzien temu i zakochalem sie w tych rybach, to moje pupilki :D  A jak nie to masz jeszcze 1 wariant. Mozesz wpuścić tam z 6 gupików. Ale osobiście wolał bym bojki, bo nawed samice bojownika są ładne a gupiki niestety nie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona