Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: samica bojownika  (Przeczytany 1025 razy)
Sebastian12345
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Luty 17, 2008, 19:22:59 »

mam samicem bojownika wspaniałego jeszcz siem z czymś takim nie spotkałem obgryza wszystkim samcom płetwy
Zapisane
Mloodociany
Nowy
*
Wiadomości: 33


« Odpowiedz #1 : Luty 17, 2008, 21:51:45 »

wszystkim samcom płetwy
to ile ty trzymasz samców??  Roll Eyes bo z tego co wiem i co doświadczyłem to tylko 1, a może to nie samica tylko innego gatunku samiec?? Z tego co się orientuje jest taka odmianan z krótkimi płetwami??
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 18, 2008, 11:59:51 »

@Sebastian12345 - ortografia !!!!!!!! Bo aż mnie w oczy szczypie. Jeśli masz z tym problem polecam przeglądarkę FireFox - ma moduł sprawdzania pisowni
Zapisane

ryburyb
Nowy
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #3 : Luty 18, 2008, 13:25:03 »

bojowniki mogą bywać agresywne. Miałam ich w życiu bardzo dużo i miały różne charaktery np. jeden samiec wciąż polował na inne ryby, a jedna z samic zachowywała się podobnie do twojej, ale z wiekiem jej przeszło. Może masz za małe akwarium z mała liczbą kryjówek?
Zapisane
ryburyb
Nowy
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #4 : Luty 18, 2008, 13:29:14 »

wszystkim samcom płetwy
to ile ty trzymasz samców??  Roll Eyes bo z tego co wiem i co doświadczyłem to tylko 1, a może to nie samica tylko innego gatunku samiec?? Z tego co się orientuje jest taka odmianan z krótkimi płetwami??

to tez prawda, ale może kolega miał na myśli kilka kolejnych samców, które miał. Sebastian sprawdź, czy aby na pewno twoja samiczka jest samiczka. Jeżeli ma pod brzuchem taka białą kropeczkę przypominającą ikrę to samiczka. Jeśli nie to przełóż ją do innego zbiornika albo sprzedaj do sklepu bo jeśli to samiec to jeszcze się w końcu pozabijają!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: