Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: POMOCY!!![Żółtaczek]  (Przeczytany 2289 razy)
jamot
Nowy
*
Wiadomości: 13


« : Luty 16, 2008, 12:45:33 »

Mam akwarium, w którym jest kilka ryb i żółtaczka. Podrósł i teraz jest strasznie agresywny i gania wszystkie ryby. Jest bardzo ładny ale musze się go pozbyć. Szukam albo kogoś kto go przyjmie albo jakiegoś sklepu, do któego mógłbym go oddać. Pomóżcie proszę bo narazie muszę go trzymać osobno od innych ryb.
Zapisane

Moje akwa
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 16, 2008, 12:51:51 »

osobno tzn. gdzie go trzymasz ??
jakie masz akwarium ??
jaka obsada rybna i rośłinna ?
jakie kryjówki ??
żółtaczki są stadne, a na to potrzebują dużego akwarium ...... ty trzymasz jednego, ale w jakim akwa nie wiemy ........
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
jamot
Nowy
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #2 : Luty 16, 2008, 13:01:19 »

No i tu zostanę zjechany  Embarrassed
Mam akwarium 30l

Obsada:
3 molinezje black molly
3 kiryski pstre
3 platki
2 glonojada (tzn. zbrojniki)
i ten jeden żółtaczek

Teraz już wiem, że to akwarium jest za małe na tyle ryb, ale takie już mam a narazie nie mam funduszy na większe.
Miałem 2 żółtaczki (niestety samce) ten który został zakatował drugiego Sad teraz gania wszystkie ryby łącznie z kiryskami. Proszę o pomoc jak najszybciej bo może się to skończyć kolejną tragedią.
Aha jeszcze go nie trzymam osobno, ale mam zamiar go przełożyć do kuli (pozostałość po prezencie od znajomych, nie mam nic innego, zawsze to lepiej niż słoik).
Zapisane

Moje akwa
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #3 : Luty 16, 2008, 13:09:31 »

żadnej kuli  Wściekły
molinezje, glonojady i zółtaczek robią OUT do sklepu albo do znajomego z przynajmniej 200l akwarium ! żółtaczki żyją w stadach i 200 to minimum !
zostaw te 3 platki, dokup 1 kiryska i masz skompletowaną obsadę ew. możesz dodać krewetki na glony .......
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
jamot
Nowy
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #4 : Luty 16, 2008, 13:31:18 »

Ok to ja poproszę o taki sklep gdzie będę mógł to oddać w wawie.
Zapisane

Moje akwa
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #5 : Luty 16, 2008, 14:05:33 »

wystarczy się przejść i raczej pytaj w małych, prywatnych sklepikach, raczej nie problemu z oddaniem za free .....
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
jamot
Nowy
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #6 : Luty 16, 2008, 14:19:22 »

Gdybym miał czas szukać sklepów to bym nie pisał tu na forum. Specjalnie napisałęm, żeby dowiedzieć gdzie są takie sklepy. Mieszkam na ochocie jest jeden sklep koło kina ochota, gdzie już byłem, ale tam nie chcą moich rybek. Dlatego gorąco proszę o pomoc. Adresy sklepów w wawie gdzie przyjmują rybki, najlepiej w okolicy ochoty.
Zapisane

Moje akwa
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #7 : Luty 16, 2008, 17:41:43 »

Gdybym miał czas szukać sklepów to bym nie pisał tu na forum. Specjalnie napisałęm, żeby dowiedzieć gdzie są takie sklepy.
Nikt nie będzie chodzil za ciebie po sklepach i pytal! jak masz malo czasu to proponuję skorzystać z książki telefonicznej -dowiesz się o adresy sklepów w twojej okolicy i możesz też telefonicznie spytać czy ryb nie przyjmą  Wink
raczej pytaj w małych, prywatnych sklepikach
ja mogę Ci podać adres sklepu gdzie przyjmują rybki ale nie na ochocie tylko na żoliborzu (jak byl byś zainteresowany to mi napisz na PW)
Zapisane

jamot
Nowy
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #8 : Luty 16, 2008, 17:58:59 »

Rozumiem, że nikt nie będzie chodził za mnie, ale przecież nie mieszkamy wszyscy w tym samym miejscu. Każdy może mieć koło siebie jakiś sklep, który chętnie przyjąłby rybki. Ja nie mam takiego koło siebie lub może nie wiem gdzie jest. Napisałęm, ze najlepiej jakby teki sklep był gdzies koło mnie to nie znaczy, że chętnie skorzystam z innego. Zakupy akwarystyczne zawsze robiłem w czasie weekendowych zakupów w supermarketach. Chodzi mi o taką pomoc. Chyba to dobry temat żeby pisać o tym na forum.
Zapisane

Moje akwa
jamot
Nowy
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #9 : Luty 18, 2008, 22:05:49 »

Dziękuję wszystskim za pomoc.
A w szczególności Ali za podanie sklepu, w którym przyjęli z chęcią moje ryby.
Sytuacja opanowana. W akwarium spokój.
Można zamknąć wątek  Cheesy
Zapisane

Moje akwa
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: