Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Który to zabójca?  (Przeczytany 3324 razy)
Bubo bubo
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 182



« Odpowiedz #15 : Maj 08, 2007, 23:21:09 »

Stawiam na padlinożercę-zbrojnika.
Zapisane

450 l : 6 Pterophyllum scalare,3 Ancistrus sp. 3 Platydoras costatus,  3 Hoplosternum thoracantum, 3 Crossocheilus siamensis, 4 Ancistrus sp. 5 Corydoras sp.
Mehow
Nowy
*
Wiadomości: 14


Good Fish~


« Odpowiedz #16 : Maj 09, 2007, 14:57:17 »

E, mówicie, że choroba, czy przez chorobe odpada mu ogonek i brzuch sie dziurawi? nie sądze... chociaż nie znam sie dobrze na rybach... Bartos to mój kolega z klasy i z tego co mówił coś musiało go udziabać
Zapisane
aquaman
Łukasz
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #17 : Maj 09, 2007, 15:16:45 »

Może w twoim akwa panuje jakaś choroba?? Obserwuj rybki. W twojej obsadzie nie ma zabójców chociaż jak już to kosiarka. Ale w to wątpie. POZDRAWIAM
Zapisane

Akwarium 30l (narazie)
3 Mieczyki
1 Gupik
9 Molinezji
2 Zbrojniki
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #18 : Maj 09, 2007, 15:17:55 »

Wiesz ja znalazłam np. molinezje bez oka, bez wnętrzności i bez ogona, ale ona była chora jak inne molki które padły. Akurat w tzm jestem doświadczona, ja bym poobserwowała. Takto nikt z nas nie może powiedzieć na 100% niestety, jak zauwazy jakąś agresywną rybę, to niech ja odda, jak jednak wszystkie będą spokojne, to moja wersja będzie bardziej prawdopodobna  Grin

Stawiam na padlinożercę-zbrojnika.

Czemu na niego?? Jak dla mnie może są agresywne, ale nie zagryzają innych ryb!!
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Mehow
Nowy
*
Wiadomości: 14


Good Fish~


« Odpowiedz #19 : Maj 09, 2007, 15:26:03 »

Aaa chyba, że... nie sądziłem, że coś takiego może sie stać. Może rybki były zestresowane przykryciem je kocem na dłuższy czas i niewiedziały co zrobic:P
Zapisane
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #20 : Maj 09, 2007, 15:27:54 »

Wiesz chociaż ryby są w akwa i dostają jedzenie to i tak jak zdechnie ryba chcą ją pożreć. Tzw prawo dżungli. Niestety.
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Mehow
Nowy
*
Wiadomości: 14


Good Fish~


« Odpowiedz #21 : Maj 09, 2007, 15:29:41 »

Ale ona jeszcze nie zdechła... Tongue, wszyscy mówicie o jedzeniu padliny a ona dalej żyje, chyba, że chodzi ci o to, że one specjalnie zabijają aby zjeść...
Zapisane
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #22 : Maj 09, 2007, 15:32:20 »

Czekaj czekaj, czegoś tutaj nie rozumiem. Sam tytuł mówi, że jakaś ryba zabiła inną, więc jak ona może żyć??!! Jeszcze sam bartos napisał, że ją znalazł przy dnie z rozwalonym brzuchem więc jak ona może życ??!! Może Ci się coś pomyliło??
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Mehow
Nowy
*
Wiadomości: 14


Good Fish~


« Odpowiedz #23 : Maj 09, 2007, 15:37:36 »

Może, niewiem, jak mówił, wydawało mi się, że jeszcze żyje...Tongue ale jeśli jest martwa to już nic nie mowie:)
Zapisane
bartos
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


« Odpowiedz #24 : Maj 09, 2007, 19:30:35 »

Dzięki wam wszytkim za odpowiedzi. Na pewno poobserwuje. papa Good !
Zapisane
paupuk2
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 252



« Odpowiedz #25 : Maj 09, 2007, 21:46:41 »

E, mówicie, że choroba, czy przez chorobe odpada mu ogonek i brzuch sie dziurawi? nie sądze... chociaż nie znam sie dobrze na rybach

przeciez nikt nie pisal ze to przez chorobe rybce odpadl ogon i wydziurawil sie brzuch tylko ze przez chorobe rybka zdechla a inne nia sie posilily. Co do tego ze ryby pod wplywem stresu po przykryciu akwa kocem mogly by zagrysc gupika to szczerze watpie bo po pierwsze obsada nie wyglada na agresywna a nawet jesli by sie trafil taki osobnik to by "dzialal" nie tylko wtedy gdy akwa jest przykryte a pozatym co to za stres przeciez w nocy tez ryby maja ciemno  Tongue Undecided
Zapisane
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #26 : Maj 10, 2007, 14:47:42 »

To prawda. Przecież w naturze nie mają sztucznych lampek ani tych innych akcesoriów jakimi dysponujemy my. A ja sama pamiętam, że jak miałam tego pierwszego glonka syjamskiego (atakował li tylko mieczyki) to potrafiał swoimi gonitwami za nimi obudzić mnie nawet o 3 w nocy.
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: