Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Krewetki i co do tego  (Przeczytany 3504 razy)
darcio
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 569


Jeden z moich kirysków :)


« : Sierpień 18, 2014, 11:14:18 »

Witam. Dostałem ostatnio kilak sztuk rc i dwie filtrujące ;d. Koegzystują z gupolami, ale jakoś tak łyso w akwarium z samymi gupikami i krewetkami. Dodałbym do nich jakieś małe stadko. Tak do 6-7 sztuk. Zależy mi na utrzymaniu krewetek. Akwarium 60l. Myślałem o stadku kirysków panda ale strasznie trudno w mojej okolicy je dostać. Jakie rybeczki byście polecili do tego litraża? Może jakieś razborki?

I jeszcze jedno pytanko Wink odnośnie kreweci. Czy wyżej wymienione krewetki czyszczą dno, ew roślinki z glonów?
Zapisane
owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #1 : Sierpień 18, 2014, 19:57:33 »

Kiryski krzywdy krewetkom nie zrobia ale jako rybki ruchliwe i denne w tak malym zbiorniku beda na nie wpadac podczas przeczesywania dna . Jezeli juz kiryski to pigmeje w wiekszej nawet ilosci . Co do jakiegos stadka; to razborki jak najbardziej . Ktores z boraras . Gupiki zamienilbym na endlera .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2014, 19:59:39 wysłane przez owlman » Zapisane
darcio
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 569


Jeden z moich kirysków :)


« Odpowiedz #2 : Sierpień 19, 2014, 09:41:15 »

Co do gupików to są i endlerki i pawie oko. Mam na szczęście zaprzyjaźniony sklep zoologiczny który z pocalowaniem reki kupuje gupole ode mnie ;d. A co np sądzicie o razborkach klinowych, microrazborze galaxy? Może jakieś inne propozycje ;d?
Zapisane
owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #3 : Sierpień 19, 2014, 11:18:08 »

Kazda mala rybka bedzie ok pod warunkiem ,ze nie bedzie bigosu na winie = co sie nawinie , to do gara .Inne okreslenie to : zupa rybna .
Zapisane
darcio
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 569


Jeden z moich kirysków :)


« Odpowiedz #4 : Sierpień 20, 2014, 13:01:50 »

Wiem o co biega. Kiedyś rodzinka mi zrobila zupeczke rybną w akwarium. Powsadzali tam zbrojniki labeo i inne. Na szczeście syt opanowana, trochę gupików muszę sprzedać ale jest git Wink
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: