JAK KARMIĆ RYBKI?

(1/2) > >>

Yooleck:
Mam dość powszechne ryby w akwarium - skalary (4), mieczyki (2), sum rekini (2), gupiki (3), gurami (2), welonka i glonojad. Są to osobniki dość młode. Co zrobić aby odpowiednio nakarmić takie gatunki w jednym zbiorniku? W sklepie zoologicznym zaproponowano mi suchy, uniwersalny pokarm z domieszką witamin wzmacniających ale czy to wystarczy? CZY UROZMAICONY POKARM, ODPOWIEDNI DLA DANEGO GATUNKU NIE WPŁYNIE NEGATYWNIE NA ZYCIE INNYCH GATUNKÓW?!

Patryk.ruda:
pokarmy urozmaicamy raz to raz to. pomyśl jak długo byś jadł to samo non stop? z rybami jest podobnie.

na forum już nawet była mowa o karmieniu wiec proponuje użyć opcji szukaj

Cosmo:
Możesz kupić swoim rybom kilka rodzajów pokarmów np. pokarm podstawowy, wybarwiający, roślinny, liofilizowany itp. najlepiej z jednaj firmy.  ;) I pamiętaj żeby nie karmić ryb za często i w zbyt dużych ilościach.
Tak na marginesie to nie powinieneś trzymać zimnolubncyh welonek z rybami ciepłolubnymi. A tak wogóle... to jak duże masz akwarium w którym trzymasz te rybki?

Ola123:
mam samiczke gupika ktora jest w ciazy czekam juz bardzo dlugo na porod nie wiem czy mam ja trzymac w kotniku??ostatnim razem narybek wciagnal  mi filter a jeszcze wczesniej zostal zjedzony przez ine ryby prosze ponmozcie!!

Ola123:
jestem amatorkom dopiero co zalozylam akwarium dopiero sie ucze i nie wiem czy glonojadowi mam kupowac jakos karme czy sam sobie poradzijak bede karmic inne ryby???????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona