Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « chcialam sie zapytac czy bojowniki potrzeboja pompke i filter??
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: chcialam sie zapytac czy bojowniki potrzeboja pompke i filter??  (Przeczytany 31263 razy)
XnoaNgelaX
Nowy
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #15 : Wrzesień 02, 2008, 13:12:07 »

Bojownik potrzebuje:
1. Normalnego akwarium (nie kuli)
2. Filtra
3. Grzałki
4. Żywych roślin


zal.. po co wypisujesz takie bzdury.. Bojownik nie potrzebuje filtra.. WYSTARCZy mu tylko dobre żarcie i może być roslina [żywa] ktora daje tlen wodzie !!!!!
Zapisane
tedy87
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396



« Odpowiedz #16 : Wrzesień 02, 2008, 13:16:07 »

Twoja wiedza jest równa zeru Cheesy ośmieszasz sie na tym forum Cheesy chyba Tobie potrzeba rośliny i tlenu do życia Cheesy
Zapisane

NI MA MNIE JUŻ TU: (((

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 02, 2008, 14:02:47 »

Bojownik potrzebuje:
1. Normalnego akwarium (nie kuli)
2. Filtra
3. Grzałki
4. Żywych roślin


zal.. po co wypisujesz takie bzdury.. Bojownik nie potrzebuje filtra.. WYSTARCZy mu tylko dobre żarcie i może być roslina [żywa] ktora daje tlen wodzie !!!!!
To jeszcze rok szkolny sie nie zaczal??
Poczytaj o rybach a nastepnie omentuj czyjesc wypowiedzi...
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 02, 2008, 15:27:30 »

Myślę, ze XnoaNgelaX musi się jeszcze dużo o akwarystyce nauczyć. W tym temacie już odpowiedziano na pytanie czego bojek potrzebuje (andrzej72 bardzo ładnie to podsumował z Grajewiak z Raffym uzupełnili) a dalsza konwersacja z prowokatorami nie mam sensu więc temat zamykam. Może go warto nawet przykleić...?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2008, 15:30:20 wysłane przez Emi » Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: