Akwarium dla bojownika.

<< < (26/33) > >>

kingolek:
Nie rozumiem o co chodzi. Ma nowe akwa, Filtr grzałkę Temperatura 27/28 cały czas. Pokrywa światło. A traci kolor i zachowuje się jak Czesio. On umiera ale dlaczego?? Co ja robię nie tak?
Teraz mam wielkie Akwarium i bojownika, jak on umrze to obiecałam sobie że nie kupię 3 bojownika. Ale co ja zrobię z tym wielkim akwa? Rodzice mnie zabiją że kupiłam na parę dni. A przecież sami mówiliście że nie mam już kupować 3 rybki:(

Mam dość;/

Marcin14:
Sprubój może z innymi rybkami skoro z bojek nie chce się u Ciebie "trzymać". Pomyśl o tym, nie kupuj już 3 bojka.  ;)

kingolek:
Dawno mnie tu nie było. Ale chcę powiadomić że mój bojek żyje! i ma się okej. Jedynie męcczy się bo do akwa tata mi dokupił ryb i mam mocne przerybienie. Ale bojek żyje, i jest zdrowy. Tylko płetwy nie są idealne. Ale mimo to  bardzo go kocham. Nie musze kupowac 3 bojka, bo 2 nadal żyje! JUż przez około pół roku!!

dwight 18:
cześć
jakie ryby kupił ci twój tata?

kingolek:
Pewnie wielu z was powie że wkrecam tak jak wkrecalam kiedys ze mi przyjaciolka kupila witka. Ale tak nie jest, nie musicie mi wierzyc:) Tato kupił mi tak...
Tzn, mam teraz:
1 bojek
2 gurami mozaikowe (bojownikowi nic nie robią, pływają swoimi ścieżkami)
 5 neonek (one też same pływają, nic się w nie nie zaczepia więc jest okej)
3 danio (zajmują górną partię i świetnie dogadują się z gupikami)
2 gupiki ( razzem sobie pływają. Samica jest teraz w ciąży ale maleństwa pewnie i tak zostaną zjedzone przez inne rybki, a na oosobne akwa dla maluchów mnie nie stać niestety)
 4 kiryski ( chodzą po dnie, i nie robią w ogóle problemów. Jedynie czasem bojek na nie popatrzy ale im nic nie robi)
2 glonojady ( nie wiem jaka nazwa, ale to są takie dla małych wkwari bo mam je juz jakis czzas i nie rosną bardzo. Chowają się w zamku bo tam najwięcej jedzenia. Po szybach i roślinach też czasem śmigają)

Bojek nie jest takim typowym bojownikiem. Wszystkie to są takie waleczne, a mój to mała niezdara. W nikogo się nie zaczepia, i sam się ich boi. Teraz normaknie pływa i żyje, a nie tak jak w tych 8l.
Ma tylko jak juz mowilam te płetwy ... Ale kupię mu jeszcze mrożone jedzonka różne i kupilam dzisiaj betta specjalne na płetwy do bojka. I może będą jakies efekty:)

Ps. Rybki nie kupuje mi tylko tata. ale np. ciocia i wuja  wogóle nie majacy stycznosci z rybami na gwiazdkę kupili mi te 2 gupiki.
A przeciez gupikow musi byc wiecej!!!!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona