Akwarium dla bojownika.

<< < (25/33) > >>

Grajewiak:
Cytat: lauri24  Październik 20, 2008, 21:23:39

ja jak link otwieram to mi wyskakuje str. główna pupile.com  :P


http://www.pupile.com/ryby/witoldwicekgibon

lauri24:
bardzo dziękuje grajewiak ;D
bojuś żeczywiście ładny ;)
ale paski oznaczają ze jest zestresowany :P
może się aparatu przestraszył  ???

kingolek:
On ma tak na zmianę, czasem pionowe czasem poziome. Zmieniają się. Nie rozumiem tego.
A tak wogóle to on taki jakiś nadal płochliwy i czasem stoi w miejscu. To znaczy że sie nie przyzwyczaił czy to znaczy że jest chory? Mój tata powiedział że on mi umrze, nie uzasadnił. Pow. ze sie nie znam na rybach i że on umrze. Zapytałam dlaczego a on powiedział bo tak. Powiedziałam że ma filtr i grzałkę, pokrywę i 25l. A on powiedział że i tak umrze... Dlaczego??
Ja nie chcę by on umerł! Tyle pieniędzy w to wszystko włożyłam. Czy są jakieś witaminy do bojków? Bo on tak jak by słaby i taki ma nie specjalny kolor. Może da się to zmienić???

Arek0402:
Moim zdaniem to stres, zaczekaj kilka dni, podobnie miałem z neonkami, chowały się, pływały w ławicy, nie wiedziały gdzie uciekać kiedy podchodziłem do aqwa i nic nie chciały jeść a teraz jedzą jak opętane, każdy płynie w swoją stronę a jak podchodzę do aqwa to czasami podpływają do szyby.

matka siedzi z tyłu:
Są specjalne witaminy dla ryb, nazywają się Fishtamin, ale sa dć drogir. Mozna tez dawac Vibovit dla niemowląt - rozpuscic troche w wodzie, nasączyć pokarm i tak dawać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona