Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Allegro  (Przeczytany 1580 razy)
Chester2008
Zainteresowany
**
Wiadomości: 150



« : Styczeń 13, 2010, 20:22:08 »

Witam,
Mam pytanie czy aukcje na allegro typu 4 gałązki są opłacalne interesują mnie rotale, rośliny na dywan i mchy.
Czy ktos z was juz tak kupował i czy dlugo trzeba czekac i czy jest to ogólnie opłacalne??
Zapisane



Akwa:
60l-ogólne
25l-dla narybku

Foty Potem
koper112
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 382


אַקוואַריסטיק איז מיין פערדל


« Odpowiedz #1 : Styczeń 13, 2010, 21:10:09 »

ja kiedyś zamawiałem szły naszą kochaną Pocztą ponad 1-tydz i troszkę zmarzły
Zapisane

Thedevil
Marzy mi się dzień...
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 601



« Odpowiedz #2 : Styczeń 13, 2010, 23:01:49 »

Ja osobiście uważam, że gra warta świeczki Wink w sklepie też dostajesz kilka gałązek i płacisz horrendalne sumy. Ja uważam, że za cenę 30 zl na allegro można bardzo często zaoszczędzić kilkadziesiąt groszy jakby miało się kupować w sklepie Wink. Jak będzie się miało pecha z pocztą to roślinki zmarnieją, ale można je postawić na nogi Wink
Zapisane

... w którym samochód pozostawi nie większy ślad jak łódź płynąca po oceanie...

Moja Nowa Kosta IWAGUMI http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/moje-nowe-pierwsze-akwa-30l/
dolly
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 393


Szczecin-Ystad


WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 14, 2010, 08:43:42 »

A ja jestem zdania że nie zawsze się opłaca.Np.kabomba na sztuki kosztuje na allegro1.50 (wysyłka 9-9zł) a w moim sklepie koszyczek w którym było 16szt kosztował 18zł.Wszystko zależy od roślin które kupujesz.
Zapisane

b0rn2bewild
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 638


« Odpowiedz #4 : Styczeń 14, 2010, 09:50:21 »

zalezy od kogo kupujesz ;x na allegro moge kupic auto za 5 tys a za tydz zobaczyc indentyczne za 25... metafora taka  ;p

co do kupowania roslin to chyba najlepiej kupic rosliny od ludzi z forum Wink
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: