Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Salony akwarystyczne  (Przeczytany 7591 razy)
Thomas de Braun
Nowy
*
Wiadomości: 41


« : Marzec 25, 2010, 18:43:31 »

Jest tu może ktoś z Cork? Gdzie znajdę tu jakieś sklepy akwarystyczne. Mieszkam na daglasie są tu dwa sklepy ale mają w sumie tylko 3 akwaria. Hehe. Z czego dwa ze złotymi rybkami. Ktoś umie odp. Dzięki
Zapisane
Thomas de Braun
Nowy
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2010, 19:08:07 »

Nikt nic nie wie? Cicho sza.....
Zapisane
serwisek35
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


I`m the last one


« Odpowiedz #2 : Marzec 30, 2010, 16:01:24 »

http://www.goldenpages.ie/category_Pet+Shops_County:Cork-1.html                 - google to wspaniała rzecz, nie sądzisz?!
Zapisane

Akwarystyka to hobby, Rodzina to obowiązki
GG 10680128
Thomas de Braun
Nowy
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 12, 2010, 22:44:54 »

http://www.goldenpages.ie/category_Pet+Shops_County:Cork-1.html                 - google to wspaniała rzecz, nie sądzisz?!


A nie sądzisz że fora internetowe byłyby zbędne gdyby wszyscy operowali google, bo wszystko można tam znaleźć? Naprawdę sądzisz że nie wpadłem na pomysł wpisania w google "pet shop cork"? Tą stronę to juz widziałęm dawno tylko że oczekiwałem a w zasadzie liczyłem na to że odezwie się ktoś kto w cork mieszka i już robił tu zakupy i poleci mi albo ostrzeże przed jakimś sklepem. A nie mądrala który wpisze klucz w przeglądarce... Tak czy inaczej pozdro
Zapisane
bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 13, 2010, 09:40:32 »

To jest właśnie zmora na tym forum i innych forach akwarystycznych.
Człowiek szuka wiedzy o zwiększonym czynniku ludzkim, sugestii, dobrych rad i podpowiedzi, a tu jest odesłanie do google.
Szkoda, że ktoś nie napisał, żebyś użył opcji szukaj na forum (równie inteligentnie jak google - nie sądzę, żeby wątek Cork pojawił się gdzieś tutaj wcześniej, ale łapki same świerzbią - jeszcze tylko ktoś niech napisze, że czegokolwiek w tych sklepach Thomas nie szuka, to i tak ma za małe akwarium i będzie obraz for akwarystycznych). Na szczęście to tylko niedowartościowane trolle, istnieje na tym forum elita (kwiat akwarystycznej...)...
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
serwisek35
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


I`m the last one


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 16, 2010, 19:27:57 »

"Na szczęście to tylko niedowartościowane trolle, istnieje na tym forum elita (kwiat akwarystycznej...)" Trollem bloniu to możesz nazywać sam siebie, bo do elity tego forum na pewno nie należysz  papa
Co się tyczy Twojej wypowiedzi szanowny Thomas-ie do Braun, to bardzo chętnie spotkam się z Tobą twarzą w twarz i zobaczymy czy to ja jestem mądralą czy też Ty nie znasz własnego miasta. Good ! pozdrawiam Was obojga.
Zapisane

Akwarystyka to hobby, Rodzina to obowiązki
GG 10680128
Thomas de Braun
Nowy
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #6 : Kwiecień 17, 2010, 12:52:45 »

Niestety jestem zmuszony nie skorzystać z twojej propozycji randki, zły adres chłopak...
A tak już całkiem na poważnie to nie wpadłeś na pomysł że pytam o sklepy w Cork bo dopiero tutaj zmaieszkałem i wogóle nie znam tego miasta co nie jest dziwne jeśli ktoś jest w nowym mieście po raz pierwszy w życiu... i tak pozdrawiam...
Zapisane
b0rn2bewild
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 638


« Odpowiedz #7 : Kwiecień 17, 2010, 13:40:11 »

Jest tu może ktoś z Cork? Gdzie znajdę tu jakieś sklepy akwarystyczne. Mieszkam na daglasie są tu dwa sklepy ale mają w sumie tylko 3 akwaria. Hehe. Z czego dwa ze złotymi rybkami. Ktoś umie odp. Dzięki


Zapytałeś się gdzie są sklepy, a nie czy może ktoś Ci poleci jakiś, wiec uzyskałeś odpowiedź :

http://www.goldenpages.ie/category_Pet+Shops_County:Cork-1.html                 - google to wspaniała rzecz, nie sądzisz?!



A nie sądzisz że fora internetowe byłyby zbędne gdyby wszyscy operowali google, bo wszystko można tam znaleźć? Naprawdę sądzisz że nie wpadłem na pomysł wpisania w google "pet shop cork"? Tą stronę to juz widziałęm dawno tylko że oczekiwałem a w zasadzie liczyłem na to że odezwie się ktoś kto w cork mieszka i już robił tu zakupy i poleci mi albo ostrzeże przed jakimś sklepem. A nie mądrala który wpisze klucz w przeglądarce... Tak czy inaczej pozdro


A po co powielać tematy ? jak by wyglądały bazy danych które są nieznormalizowane ?
Teraz tłumaczysz jakie powinno być zadane pytanie, nie można było tak od razu ? uniknął byś przypływu niepotrzebnych informacji.

To jest właśnie zmora na tym forum i innych forach akwarystycznych.
Człowiek szuka wiedzy o zwiększonym czynniku ludzkim, sugestii, dobrych rad i podpowiedzi, a tu jest odesłanie do google.
Szkoda, że ktoś nie napisał, żebyś użył opcji szukaj na forum (równie inteligentnie jak google - nie sądzę, żeby wątek Cork pojawił się gdzieś tutaj wcześniej, ale łapki same świerzbią - jeszcze tylko ktoś niech napisze, że czegokolwiek w tych sklepach Thomas nie szuka, to i tak ma za małe akwarium i będzie obraz for akwarystycznych). Na szczęście to tylko niedowartościowane trolle, istnieje na tym forum elita (kwiat akwarystycznej...)...


czyt wyżej o powielaniu. Dlaczego ktoś miał napisać żeby szukać na forum skoro takiej informacji nie ma ? trochę to niedorzeczne prawda ? nie spotkałem się z sytuacją gdzie ktoś odsyła do szukajki a takiej informacji nie ma... no chyba że masz inne doświadczenia.
Co do małego akwarium, to dlaczego ktoś miałby tego nie napisać skoro taka jest prawda ? - od razu przychodzi mi na myśl podpis jednego z użytkowników forum "25L XXX ryb , Krokodyl nilowy - bo malutki."

koniec eot

Co do twojego pytania, to sugerowałbym powędrować do sklepów w okolicy - adresy podał ci serwisek35, wówczas samemu ocenisz na jakim są poziomie, wydaje mi się że nic nie zastąpi spostrzegawczości u akwarystów, ze względu na to że polecę Ci sklep XXX w XXX przy ulicy XXX bo kupiłem tam X rzeczy i jestem zadowolony, ty pewnie wchodzisz do sklepu (w końcu ktoś Ci go polecił, więc jest super) kupujesz co masz kupić (przyglądając się dokładnie) wracasz do domu patrzysz a tam np kulorzęsek na rybach.
Zapisane

bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #8 : Kwiecień 17, 2010, 15:13:05 »


czyt wyżej o powielaniu. Dlaczego ktoś miał napisać żeby szukać na forum skoro takiej informacji nie ma ? trochę to niedorzeczne prawda ? nie spotkałem się z sytuacją gdzie ktoś odsyła do szukajki a takiej informacji nie ma... no chyba że masz inne doświadczenia.
Co do małego akwarium, to dlaczego ktoś miałby tego nie napisać skoro taka jest prawda ? - od razu przychodzi mi na myśl podpis jednego z użytkowników forum "25L XXX ryb , Krokodyl nilowy - bo malutki."


Nie rozumiem po co się do mojej wypowiedzi odnosisz - przecież dokładnie to napisałem. Część osób na tym forum, jakby z automatu, odsyłają do google albo do opcji szukaj. A to jest niedorzeczne.
Za małe akwarium? Oczywiście. Jeśli tak jest to piszemy. Ale mi w tym przejaskrawionym przykładzie chodzi właśnie o to, że bardzo szybko leci się "standardem"...

Dla mnie też EOT.
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: