Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Organizacje akwarystyczne « "Żółta Łódź Podwodna" Łódzka Wystawa Akwarystyczna 10-12.05.2013
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: "Żółta Łódź Podwodna" Łódzka Wystawa Akwarystyczna 10-12.05.2013  (Przeczytany 13846 razy)
3runer
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Grunt to Bunt


WWW
« : Marzec 23, 2013, 10:58:03 »


Cytuj
WYSTAWA AKWARYSTYCZNA


W imieniu Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz akwarystów z Łodzi mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Targów Zoologicznych Pet Fair 2013 oraz obejrzenia wystawy akwarystycznej organizowanej pod hasłem "Żółta Łódź Podwodna". Wystawa odbędzie się w dniach 10-12 maja 2013 roku w Łodzi.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na aranżację akwarium. Przewidziane akwaria konkursowe to kostki do 30 litrów i większe akwaria do 60 litrów. Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: zafira1@interia.eu. W konkursie przewidziane są ciekawe nagrody sponsorowane przez znane firmy akwarystyczne. Mile widziane byłyby zdjęcia własnych zbiorników.

Warunki uczestnictwa w konkursie "Żółta Łódź Podwodna" i sprawy związane organizacją wystawy:


1. W konkursie może brać udział każdy, kto jest zainteresowany akwarystyką, niezależnie od wieku.
2. Uczestnicy konkursu spotykają się 9 maja 2013 roku o godzinie 9.00 w hali targowej MTŁ, przy al. Politechniki 4, gdzie otrzymają identyfikatory upoważniające do bezpłatnego wejścia i przebywania podczas targów.
3. Każdy z uczestników otrzyma do dyspozycji i samodzielnej aranżacji zbiornik z wyposażeniem: filtr, oświetlenie, podkładka pod akwarium. Podłoże, rośliny, kamienie, korzenie, wszelkie elementy wystroju wnętrza zbiornika oraz tło uczestnicy przynoszą we własnym zakresie.
4. Likwidacja zbiorników odbędzie się w niedzielę 12 maja 2013 roku o godzinie 16.00.Akwaryści biorący udział w konkursie, mogą przedstawić swój własny styl aranżacji zbiornika słodkowodnego, nie ma nacisku na określone wizje.

Stowarzyszenia akwarystyczne, które wyrażą chęć przybycia prosimy o względnie szybkie poinformowanie nas o tym fakcie w celu domówienia szczegółów.

Szczegółowych informacji o konkursie "Żółta Łódź Podwodna" udzieli Pani Małgorzata Tarczyńska – Koordynator Wystawcy: tel. 515 739 300, e-mail: zafira1@interia.eu.


Ilość zgłoszeń, miejsc noclegowych i akwariów ograniczona.
Chętnych serdecznie zapraszam i pozdrawiam.
Zapisane

Betta splendens
Betta unimaculata
paules
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Maj 21, 2022, 10:43:05 »

jest film z tej wystawy w Łodzi po tym ze sklepu erotycznego https://citytube-sexshoplodz.com/
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: