Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: KPFA  (Przeczytany 12079 razy)
Patto
Nowy
*
Wiadomości: 3


« : Sierpień 28, 2011, 16:47:40 »




Od niedawna zaczęło działać forum zrzeszające akwarystów z województwa
kujawsko-pomorskiego. Jest nowe , ale mamy nadzieję , że się będzie prężnie rozwijało .
Zakładamy , iż będzie to forum ostateczne / oficjalne !

Mamy ambitne cele :

-zrzeszyć na jednym forum akwarystów  z kuj-pom i okolic
-rozwijać forum , tak aby stanowiło skarbnicę wiedzy
-pragniemy w przyszłości reprezentować naszych szanownych forumowiczów podczas wystaw akwarystycznych
-pomagać w rozwijaniu hodowli i stron prywatnych poprzez reklamę oraz porady
-organizować ciekawe konkursy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników

Zapraszamy do rejestracji , niech teoria stanie się praktyką ! Cheesy
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 28, 2011, 20:44:44 »

Patto, powiedz mi co będzie jak zyskacie forumowiczów i sypnie się sprawa hostingu waszego forum? Z jakiegoś powodu współpraca z iq24.pl się zakończy i tracicie adres forum.
Zainwestujcie w domenę 20-100 PLN rocznie zależnie od końcówki. Hosting na start za 50PLN rocznie też wystarczy, a jeśli forum się rozhula to z reklam będzie kasa na zwiększenie parametrów hostingu.

Własna domena to podstawa, bez tego zmiana hostingu (miejsca gdzie macie forum) spowoduje zmianę adresu i utratę większości użytkowników.

Niepoważnie podchodzicie do tematu.
Macie dobre i ambitne cele, ale nie macie nikogo kto od strony technicznej dobrze to poprowadzi.  Założenie fora/serwisu, który spełni wasze ambitne plany i nie zawiedzie użytkowników absolutnie nie zaczyna się od wyklikania nowego forum na serwisie z darmowymi forami.

W źródle strony nawet doctype nie ma ...
Zróbcie to na porządnie.

Pozdrawiam, R.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 20:51:26 wysłane przez rodia » Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 29, 2011, 08:13:33 »

Rodia: takich forum jest miliony, dzięki darmowym szablonom każdy może założyć forum w 5 minut Cheesy, należy życzyć powodzenia tym którzy się za to wzięli

pozdrawiam
Zapisane

rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpień 29, 2011, 09:08:00 »

Rodia: takich forum jest miliony, dzięki darmowym szablonom każdy może założyć forum w 5 minut Cheesy, należy życzyć powodzenia tym którzy się za to wzięli

pozdrawiam

Wiem, ale jakoś mi się trafiło, że przez kilka ostatnich lat dobierając fora o konkretnych tematykach (a są tu: fotograficzne, kilka programistycznych, 3 akwarystyczne) nie trafiło mi się żadne, które nie miałoby własnej wykupionej domeny (czyli zagwarantowanego stałego adresu).

Jak pisałem ich cele uważam za pozytywne, a od strony technicznej niestety nie wróżę im nic dobrego.

Pozdrawiam, R.
Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #4 : Sierpień 29, 2011, 09:18:33 »

dopóki forum się nie rozkręci nie będzie problemu, ale jak forum zacznie przynosić dochody z reklamy ktoś wykupi domenę kpfa.pl i po ptakach

pozdrawiam Smiley
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: