Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Obsady « [112l] Pomoc w dobraniu obsady.
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [112l] Pomoc w dobraniu obsady.  (Przeczytany 8992 razy)
midi
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Wrzesień 26, 2015, 10:44:27 »

Witam, czy w akwarium 112l (80x35x40) mogę mieć taką obsadę :
-Tęczanki nonowe x 8
-Pielęgniczka Ramireza 1+1
-Kiryski panda 6 szt.
-Zbrojnik niebieski 1+1 ?
Na razie zbiornik mam nie zalany, pytam wstępnie żeby wiedzieć jak zaaranżować w przyszłości.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2015, 11:01:20 wysłane przez midi » Zapisane
Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 26, 2015, 14:50:10 »

Tak, Obsada OK, aczkolwiek ja bym zrezygnował ze zbrojników i pelęgniczek i wtedy obsada byłaby idealna. Zbrojniki dużo brudzą, trawnik ciężko przy nich utrzymać... A ramirezki są płochliwe nie wiem jak się będą zachowywać przy tęczankach.

Ogólnie obsada OK.
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
midi
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 26, 2015, 16:40:29 »

Co to za akwarium bez glonojadka. Cheesy Ja nie chce nie wiadomo jakiego roślinnego trawnika robić parę kępek trawki zrobię i będzie git majonez. Ramirezki nie są takie delikatne. Pewnie tęczanki nie będą dla nich agresywne. Z jednej strony niektórzy nie polecają ich do ryb labiryntowych bo są agresywne a z drugiej strony niektórzy mówią że są płochliwe. Wydaje mi się jednak że będą miały gdzieś te adhd tęczanek, aby im nie podpłynęły do narybku. xD
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: