Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « szymonw[25L] mchy [45L], [45L] tanga [225L] LT NOWY ZBIORNIK [260L] channy
Strony: 1 ... 6 7 [8]
  Drukuj  
Autor Wątek: szymonw[25L] mchy [45L], [45L] tanga [225L] LT NOWY ZBIORNIK [260L] channy  (Przeczytany 46822 razy)
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #105 : Wrzesień 23, 2009, 23:03:43 »

powinno być 50  Smiley
Zapisane

SZPAKU1981
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


« Odpowiedz #106 : Wrzesień 24, 2009, 06:27:10 »

wypasiony gurami jak i cały baniak Szymonie:)))
Zapisane
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #107 : Wrzesień 25, 2009, 12:38:32 »

dziekuję za komentarze

jak juz się zabrałem za pstrykanie to i 260L nie ominęło. update zbiornika z dnia dzisiejszego i fotki zmijogłowów



na fotce poniżej widac różnicę w wielkości pomiędzy największym osobnikiem (samica) a pozostała trójką (płeć niezydentyfikowana)


i jeszcze kilka fotek




Zapisane

stalewiak
Zapraszam do mnie
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 61



« Odpowiedz #108 : Październik 05, 2009, 10:23:23 »

Witam taka moja rada : niech pan wrzuca zdjęcia na www.garnek.pl  albo http://www.zapodajfote.pl/index.php   oczywiscie najlepiej zalożyć konto .Tam nigdy nie kasują FOTEK nie ma limitów Smiley
C o do akwarium   to ma pan niezły wypasss Wink  Cool
Pozdrawiam
 Admin www.skuterypolnoc.pl
Stalewiak  papa
Zapisane

macciek
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219



« Odpowiedz #109 : Październik 05, 2009, 19:02:28 »

Akwaria i ryby poprostu suuuper  .  Mam pytanie czy swietlowka  osram natura nadaje sie do akwariow  dostalem takie i po zamatowaniu ryby maja super kolory swietlowka ma swiatlo fioletowe nr.76 i jest to swietlowka do sporzywczego do miesa Huh??
Zapisane
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #110 : Grudzień 05, 2009, 20:30:18 »

Akwarium jest cudowne a ryby niewiarygodnie fajowe! Pozdrawiam. papa Good !
Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #111 : Grudzień 10, 2009, 02:36:39 »

Podłoże: kupna ziemia ogrodowa z nawozem osmocote + żwirek rzeczny + filtus floran (po kolei od dna)

Szymon z tego co wyczytałem w dosyc starym temacie może nie tyle nie polecasz co raczej zalecasz ułożenie nad filtusem warstwy żwiru. Teraz jak widać to filtus jest na górze. Czy zmieniłeś zdanie które miałeś w roku 2007 Smiley (link do tego tematu: http://www.akwarium.net.pl/forum/rosliny-akwarystyczne/filtus-floran-jakie-macie-opinie/)
Jakiej granulacji żwir leży pod filtusem?
Nie mieszaja Ci się ze sobą filtus i żwir? Tak w przybliżeniu ile mają ich poszczególne warstwy?
Czy rośliny na początku zanim sie ukorzeniły dobrze trzymały sie w tym podłożu?
No i pytanie standard: nie pływa Tobie filtus po zbiorniku przy byle machnięciu nad podłożem?
Planuję nowe akwa i właśnie myślałem nad takim samym podłożem jak to zacytowane wyżej. ADA jak na razie nie na moja kieszeń a filtus też fajnie wygląda jako warstwa wierzchnia.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 ... 6 7 [8]
  Drukuj  
 
Skocz do: