Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « zakp Juwel Lido 120 akwarium towarzyskie
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: zakp Juwel Lido 120 akwarium towarzyskie  (Przeczytany 2785 razy)
zakp
Nowy
*
Wiadomości: 14


« : Październik 26, 2011, 17:56:33 »

wymiary 60dlx55wysx40szer pojemnosc 120 litrow
akwarium nowe uruchomione od 2 miesiecy
filtr wewnetrzny Juwel Bioflow 6.0 w zabudowie razem z grzalka
swiatlo juwel day and nature 2x24W high lite T5

rosliny
1x kabomba
1x nurzaniec-vallisneria
2x zabienica blehera(echinodorus bleheri)
Moczarka argentynska

ozdoby
dwa korzenie

Rybki
7x neon inessa
8x czarny neonek(black neon)
4x mieczyk
2x molinezja(black molly)
5x hokejowka amazonska
1x bojownik syjamski
1x labeo bicolor
2 glonojady male

wody jeszcze nie testowalem ale jak narazie wszystko gra glony jeszcze sie nie pojawily(wode podmieniam co tydzien jakies 25 procent)roslinki rosna szczegolnie moczarka ktora juz przycinalem, ostatnio zamowilem
Hagen Nutrafin CO2 System,czyli bimbrownie ,czekam na przyesylke, jak podlacze to zobaczymy jak to na roslinki wplynie jak narazie rosna bez moczarka szegolnie szybko reszta wolniej

a to link do zdjec(sorry ze pisze bez polskich liter ale jestem za granica)
http://www.fotosik.pl/u/zakp/album/1003089
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 22:16:49 wysłane przez Grajewiak » Zapisane
mianbo
Nowy
*
Wiadomości: 45


« Odpowiedz #1 : Październik 26, 2011, 19:30:45 »

ciekawie wyglada ta kompozycja moczarek na środku, ja bym troszke wymenil obsade ale to tylko moje zdaniei dałbym czarny drobny żwir - ladneij by wygladal.
Zapisane
zakp
Nowy
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #2 : Październik 26, 2011, 19:49:08 »

hehe wlasnie sam sie zastanawialem nad tym zwirem,zobaczymy... z ryb to chcialbym sie labeo pozbyc a tak poza tym zostawic tak jak jest . w sumie to zaczynaja mi sie podobac roslinne akwaria..(nie wiem czy nie mam za slabego swiatla i czy akwa. nie jest za wysokie) zobaczymy co sie stanie jak zainstaluje co2...jak narazie to tylko moczarka rosnie jak szalona oplotlem ja wkolo korzenia i tak tylko przycinam po bokach....
Zapisane
zakp
Nowy
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #3 : Październik 27, 2011, 20:58:45 »

http://www.fotosik.pl/u/zakp/album/1004221
doszla jedna roslinka bacopa karolinska, delikatne przemeblownie, moczarka przycieta, udalo sie zrobic zdjecia co niektorym rybka...
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: