Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Lukasz11 60l ogólne  (Przeczytany 1984 razy)
lukasz11
Nowy
*
Wiadomości: 7


« : Listopad 12, 2011, 17:44:02 »

Akwarium 60x30x30 (60l)
FIltr  Aquael Fan micro
Oświetlenie 15w Tropicsun
Flora kilka sztuk anubiasa-musiałem rozczłonkować mojego półmetrowego potwora... Kępa mchu jawajskiego na kokosie, nie znam nazw reszty roślinek, ale są widoczne na zdjęciu (jeśli ktoś poda mi ich nazwy nie obrażę się Cheesy)
Fauna 3 molinezje, w tym jedna dorosła, 1 kirysek spiżowy, świderki

Zwracam się do was o porady, co można tam jeszcze zrobić. Muszę się zastanowić nad rybkami, chcę kilka dokupić, ale nie mam zupełnie pomysłu co.  Dodam że akwarium mam juz kilka lat.

« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 17:50:31 wysłane przez lukasz11 » Zapisane
Tola
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 233



« Odpowiedz #1 : Listopad 12, 2011, 17:51:49 »

Kryptokorynki na zdjęciu jeszcze widać:) Akwa świeżutkie albo zadbane:) Mnie osobiście nie psuje tylko ten mech ... taki rzucony na środek jakoś mi się nie widzi ale jak mówią o gustach się nie dyskutuje. Osobiście jednak umieściłabym go po prawej pod filtrem, jak urośnie - zamaskuje urządzenie nieco Wink
Zapisane

pawel81
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Nature Zone 240L


WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 12, 2011, 18:23:28 »

A ja bym przeniósł filtr za kryptokorynę karbowaną a z lewej strony dał ten mech.

pozdrawiam,
Zapisane

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/(240)-nature-zone-pawel
http://www.youtube.com/watch?v=LX1-waIyNbo
lukasz11
Nowy
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #3 : Listopad 12, 2011, 22:55:50 »

Tola, poniekąd masz rację, szyby były czyszczone tydzień temu. Niestety akwarium nie stoi w zbyt fortunnym miejscu, bo oddziałuje na nie słońce i co jakiś czas idzie w ruch zmodyfikowana maszynka do golenia i trzeba czyścić szybki. Macie jakieś pomysły jak uzupełnić obsadę? Można powiedzieć, że w akwarium nic nie pływa, jest pusto i smutno. Nie mam pojęcia jakie rybki kupić, bo gupiki, molinezje itp miałem kilka lat. Niestety jestem trochę ograniczony finansowo (studiuję) i musze mieć jeszcze forse na inne przyjemności np. jedzenie Cheesy A filtr musi być z tej strony, bo tam jest otwór w pokrywie na kable. 
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: