Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « blom88 - 84 litry akwarium ogólne
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: blom88 - 84 litry akwarium ogólne  (Przeczytany 6607 razy)
blom88
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103


« Odpowiedz #30 : Luty 20, 2010, 00:44:58 »

A może po prostu   jak juz beda duze te mlode mieczyki  to posprzedawaj  i   zbieraj pieniadze na 160 litrow  


O kurcze Smiley dość oryginalne myslenie, ale niestety  160 litrów raczej nie wchodzi w rachubę, nie powiem, chciałbym i to bardzo, większe akwarium, ale niestety możliwości przestrzenne ograniczają mnie i raczej więcej niż tyle ile mam nie będzie ;/
A mieczyki i inne rybki żyworodne jakie będę miał jak podrosną, poprostu powydaje znajomym, bo wielu z moich znajomych zajmuje się akwarystyką, a ja nie hoduje rybek dla jakieś korzyści materialnych tylko poprostu bo to lubię.

Jeśli chodzi o uwagi odnośnie mojej obsady, to cały czas ona ewoluuje, od początkowego modelu hodowli jednogatunkowej samych mieczyków, zmieniło się dużo, docelowo planuje, zostawić, jedną ładną parkę mieczyka, około 4 do 6 platynek i na dno kiryski, myślę iż panda były by najlepsze.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: