Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Anrd 112 litrów wielogatunkowe + Oskar 7 litrów-mchy i krewetki
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Anrd 112 litrów wielogatunkowe + Oskar 7 litrów-mchy i krewetki  (Przeczytany 29395 razy)
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #15 : Sierpień 17, 2007, 13:58:08 »

no to czekamy na nowe foty Grin mam nadzieje ze nie masz tak skopanej obsady jak w poprzednim stanie zbiornika Grin
Zapisane

8317910

anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #16 : Sierpień 19, 2007, 09:38:15 »

Foty już są. A co do obsady to nigdy nie miałem skopanej  Wink Grin (żart)
Tym razem z obsadą jest nieco lepiej (mam przynajmniej taką nadzieję)  Grin
Zapisane

paupuk2
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 252



« Odpowiedz #17 : Sierpień 19, 2007, 20:40:56 »

No wiec tak wydaje mi sie ze lepiej by bylo jakby w akwa bylo wiecej roslinek bo teraz to troche lyso Roll Eyes co do obsady to nie bardzo lepiej Roll Eyes bystrzyk to ryba stadna min 5-6 szt. kiryski to samo i otoski tez, widze ze kardynalki zostaly- niezbyt dobrze, wydaje mi sie ze mogbys zmniejszyc ilosc molinezji ( ale to twoje akwa Wink jak ci sie podoba....)  no i to by bylo na tyle Wink
pozdr.
Zapisane
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #18 : Sierpień 20, 2007, 08:22:09 »

Roślin jest już więcej ( a raczej gęściej) bo podrosły
Bystrzyków nie oddałem.
Dokupiłem otoski  Grin.
Jeśli chodzi o kardynałki to ciężka sprawa bo te rybki bardzo mi się podobają ale mam świadomość, że niestety nie pasują do tej obsady.
Molinezje... mnożą się jak króliki albo jeszcze lepiej - jak myszy  Wink Grin Nie bardzo wiem co z nimi zrobić - w wc nie spłuczę a w sklepie ich nie chcą. Będę musiał chyba młode przeznaczyć na żywy pokarm dla pozostałych dorosłych ryb (po prostu ich nie odławiać), a te co już mam odchowane... cóż jak ich ktoś nie weźmie to będą u mnie tak długo aż dokonają żywota.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2007, 18:00:31 wysłane przez anrd » Zapisane

anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #19 : Wrzesień 28, 2007, 07:20:58 »

Właśnie zalałem i odpaliłem filtr kubełkowy Penn-Plax Cascade 700.  Good ! Jest bardzo cichy. I co ważne na razie nigdzie nie cieknie  Grin a więc dobrze go poskładałem  Grin. Ponieważ jest to kubełek do akwa 300L trzeba było mocno przykręcić zaworki żeby w moim 112L akwa nie było pralki  Grin A razie jest OK. Good !
Zapisane

anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #20 : Październik 06, 2007, 07:18:47 »

Po wielu staraniach w końcu udało mi się zdobyć pielęgniczki kakadu (choć miałem zamiar kupić agassizy) z czego się niesamowicie cieszę  Grin Nigdy bym nie przypuszczał, że o te rybki jest tak trudno i trzeba jeździć po nie do innego miasta  Roll Eyes
Zapisane

kozak-93
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 428



« Odpowiedz #21 : Październik 07, 2007, 18:23:26 »

oddaj pleckomotusa!! dla niego akwa min. 400l.
Zapisane

Astronotus ocellatus i drobnica.
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #22 : Październik 07, 2007, 18:29:56 »

Plestocomus jest u mnie na przechowaniu. Pod koniec października go oddaję koledze, który będzie miał nowy zbiornik (w starym pękło mu dno)
Zapisane

AniaS
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 22



« Odpowiedz #23 : Październik 10, 2007, 19:01:14 »

Ciekawa jestem, jak wygląda teraz twoje akwa, bo na ostatnim zdjęciu było trochę pusto ( wiem pisałeś ,że roślinki się rozrosły ). Dobrze, że zdecydowałeś się na Kakadu to śliczne rybki sama mam ich stadko.
Czekam na następne fotki.
Zapisane

AniaS   
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #24 : Październik 11, 2007, 06:27:57 »

Fotki będą w sobotę po południu, po podmiance wody i dołożeniu jeszcze kilku roślinek. A kakadu faktycznie śliczne rybki. Dostały mi się chyba niestety dwa samce i samica (a prosiłem o samca i dwie samice  Wściekły). Trzeba będzie zorganizować jeszcze ze dwie, trzy samice w takim razie.
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #25 : Październik 11, 2007, 17:53:08 »

niee musisz oddac jednego samce, bo się zatłuką  w tym litrażu
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #26 : Październik 12, 2007, 07:24:51 »

To że jednego samca muszę oddać to wiem (chętnego już mam  Cheesy) Problem w tym, że w Legnicy gdzie mieszkam nigdzie nie ma kakadu. Najbliżej gdzie są kakadu to Wrocław i w sobotę chyba się przejadę po 2 samice, bo wyczytałem, że dobrze mieć zestaw 1+2 a nawet 1+3
Zapisane

anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #27 : Październik 18, 2007, 07:05:31 »

Ponieważ przyszły roślinki od Kasandtry  Grin - posadziłem i zrobiłem fotki. Teraz czekam aż mi się zieleninka rozrośnie  Tongue Grin
Zapisane

Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #28 : Październik 18, 2007, 09:20:46 »

na jaki stan oceniasz roślinki, bo w moim nowym akwa chyba będę też tam kupowała.

Bardzo fajnie teraz to wygląda. Gratuluję
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #29 : Październik 18, 2007, 09:27:17 »

Rośliny zamówiłem w piątek. Wysłane zostały w sobotę. Dostałem paczkę we wtorek. Roślinki były w stanie bardzo dobrym, dodatkowo zabezpieczone pianką aby nie zmarzły. Dodam, że Z Ełku do Legnicy jest jakieś 660 km  Grin
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do: