Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « mój shrimp set 20 - na targach Pet Fair w Łodzi.
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: mój shrimp set 20 - na targach Pet Fair w Łodzi.  (Przeczytany 2654 razy)
chodys1910
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 622


« : Maj 13, 2013, 11:49:07 »

Sprzęt to zwykły zestaw shrimp set 20

Dekoracje :
około 6kg screeny stone

Biały piasek kwarcowy

Fauna
3xCR
2x CB

Flora
Flame moss
mini pelia
christmas moss
peackock moss

Zapisane

Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką
kosma2000
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #1 : Maj 13, 2013, 16:40:43 »

Byłem na tragach , kilka kostek było wartych uwagi , twoją też kojarzę  Cheesy mojej kobiecie się podobała .
Pomijając te 20 kostek i konkurs AQela no i może kilku hodowców zielska invitro to dla akwarystów za wiele nie było ..
Za to po raz pierwszy w życiu widziałem gołą świnkę  morską  (zero futra .... Lips Sealed) a i kota wielkości mojego goldena ..
Zapisane
chodys1910
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 622


« Odpowiedz #2 : Maj 13, 2013, 17:31:07 »

Byłem na tragach , kilka kostek było wartych uwagi , twoją też kojarzę  Cheesy mojej kobiecie się podobała .
Pomijając te 20 kostek i konkurs AQela no i może kilku hodowców zielska invitro to dla akwarystów za wiele nie było ..
Za to po raz pierwszy w życiu widziałem gołą świnkę  morską  (zero futra .... Lips Sealed) a i kota wielkości mojego goldena ..
Zgodze sie ze było mało
Zapisane

Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: