Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: A-smi Paletkowa 450-tka.  (Przeczytany 45519 razy)
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #15 : Kwiecień 17, 2009, 21:05:29 »

Cytuj
Akwarium bardzo ładne, tylko szkoda, że jakichś kryjówek specjalnie dla mniejszych rybek i kreweci nie ma..żeby w razie czego mogły od paletek odpocząć.

Paletki to nie piranie  Wink . Innymi rybami nie interesuja sie. A krewetkami i owszem ... czasami zapoluja na nie, ale one potrafia byc nieziemsko szybkie.

Cytuj
a od kiedy masz te rybki?


Akurat te od okolo roku. A wogole paletki hoduje od okolo siedmiu lat.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
shogun4
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 508



« Odpowiedz #16 : Kwiecień 18, 2009, 06:49:17 »

A gdzie kryjówki dla bocji? One przecież często odpoczywają 'na boku' w ciasnych, ciemnych zakamarkach. Czyżby dorosłe już tak nie miały?
Zapisane

A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #17 : Kwiecień 18, 2009, 08:56:50 »

Poki co jeszcze nie maja, ale nadal w ten sposob leżakuja i wieksze. Narazie chowaja sie za nurzancem. Zreszta akwarium to dopiero ruszylo i nie wszystko jeszcze jest dopiete na ostatni guzik ... o dekoracje, rosliny mi chodzi.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
shogun4
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 508



« Odpowiedz #18 : Kwiecień 18, 2009, 14:39:05 »

Ja mojej jedynej bocji wyżłobiłem piękne kryjówki pod korzeniami (polecam ten sposób, choć robota przechlapana, bo nawet piłką ciężko, a co dopiero żłobienie nożykiem), a jeden korzeń sam w sobie znalazłem pięknie uformowany w podłużną kryjówkę. U mnie dla niej maleńki zbiornik 60l, ale jest dobrze pod nią zagospodarowany, zarośnięty, z kryjówkami, no i rybka ma dopiero 3cm. No właśnie długo rośnie bocja, bo nie wiem do kiedy mam uskładać na coś większego Wink ?
Zapisane

piotrekf
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216



« Odpowiedz #19 : Kwiecień 18, 2009, 18:51:00 »

Wszystko fajnie... litraż i moje marzenie zbiornik z paletkami super... Ale osobiście dałbym wiecej roślin, choć rozumiem ze to początek i sie nie czepiam Wink W jakim kierunku A-smi chcesz poprowadzić to szkiełko? Rosliny, holender ... czy moze duzo przestrzeni dla placków? Pozdrawiam i powodzenia życze!
Zapisane

A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #20 : Kwiecień 18, 2009, 21:41:28 »

Napewno nie holender. Raczej w strone czarnych wód. Choc kilka roslin tez mile byloby widzianych.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #21 : Kwiecień 19, 2009, 21:25:00 »

Akwarium bardzo ładne Good ! Życze powodzenia Smiley A tak z ciekawości spytam ile kosztuje taka paletka?
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #22 : Kwiecień 19, 2009, 21:55:34 »

Akwarium bardzo ładne Good ! Życze powodzenia Smiley A tak z ciekawości spytam ile kosztuje taka paletka?

To zalezy od kilku czynnikow, mozna juz kupic i po 10 zeta ale widzialam tez po 180 zlotych i wiecej za sztuke
http://www.allegro.pl/search.php?string=paletka&from_showcat=1&category=5336&country=1
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2009, 21:58:10 wysłane przez gina2006 » Zapisane

młodyakwarysta
Bywalec
****
Wiadomości: 579


ryby denne


« Odpowiedz #23 : Kwiecień 20, 2009, 05:33:11 »

ja kiedyś widziałęm z zooologicznym w ełku pływały takie po 300 zł
Zapisane

moje awkaria 54l i 27l i 30l i25
Maży mi sie jeszcze 10 zbiorników ....
markos88
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


« Odpowiedz #24 : Kwiecień 22, 2009, 14:35:28 »

co do paletek w białymstoku, widziałem po 390zl:), a co do akwarium super:) pozdrawiam
Zapisane

112 litrów

10x Razbora Klinowa
1x2 Gurami Dwuplamiste
6x Kirys Pstry
1x Zbrojnik
chodys1910
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 622


« Odpowiedz #25 : Kwiecień 22, 2009, 15:17:50 »

kurcze to 390 to juz troche przegieli z ceną. To był sklep giełda czy co? Chyba tylko ja dawalem 20-40 zł Cool
Zapisane

Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #26 : Kwiecień 22, 2009, 16:57:39 »

Jak chce sie miec dobre paletki to trzeba za nie zaplacic. Choc teraz i tak ceny spadly kolosalnie. Niemniej dobre ryby ceny trzymaja.
Pamietam jak zaczynalem z paletkami i zaplacilem za moje pierwsze paletki to wszystkim znajomym oczy z orbit wylazily. Np. ocean blu diamond ok 5 cm 170PLN, red royal blue po 80PLN. To i tak nie byly wygorowane ceny. Np tu zobaczcie http://www.paletki.com/index.php?o=2 warte swoich cen? Napewno!
Chodys wpadnij do nas na forum paletkowe http://www.discus_org_pl/smf/index.php
Zapisane

pozdrawiam
asmi
chodys1910
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 622


« Odpowiedz #27 : Kwiecień 22, 2009, 17:35:08 »

ale to są paletki od Stendkera niemieckie. Bardzo sławne moim zdaniem. I równiez drogie.
Zapisane

Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #28 : Kwiecień 22, 2009, 17:56:49 »

Wow! Naprawde kosztują duże ale są przepiekne!
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #29 : Maj 15, 2009, 13:57:45 »

Tak bylo kilka dni temu ...
Krotki filmik mojej pary juz  z larwami w akwa ogolnym. Nie licze, ze cos z tego sie uchowa. Poki co wlasnie uplywa doba jak sie maluchy pojawily. Filmik nie najlepszej jakosci, ale pod koniec widac lepej maluszki jak tatus do nich podplywa.


A teraz ...
No i maluchy wlazly na rodzicow. Rano byla jeszcze ich ponad setka. Teraz moze ze 30 sztuk (na oko Wink ). Dwie pozostale paletki wyszly z glebokiego buszu i teraz siedza blizej pary z mlodymi.

Zapisane

pozdrawiam
asmi
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: