Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: stronchold 112l  (Przeczytany 4139 razy)
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #30 : Maj 24, 2009, 12:20:39 »

Dobra... przekonaliście mnie... Proszę... właściwie macie racje... a jak mi walnie, bo zobaczy taką przestrzeń...Huh

I co moge zrobić z kulką... troche mi szkoda wyrzucać... 60 zł za nia dałem więc nie mało Smiley


walnie ci? chyba będzie najszczęśliwszym welonem świata  Grin w kuli możesz hodować jakąś fajną roślinę np. owadożerną.
Zapisane
Lukasz_HTD
Nowy
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #31 : Maj 24, 2009, 12:26:15 »

juz tracilem nadzieje ze zmienisz swoje zdanie, ale gratulacje z podjetej decyzji  Wink a do kuli nasyp sobie cukierkow albo tak jak kolega wczesniej wsadz fajna roslinke (tylko bez zwierząt)  Grin
Zapisane
stronchold
Nowy
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #32 : Maj 24, 2009, 12:36:07 »

dzisiaj przychodzi kumpel po skalary... zostawiam sobie dwa... w zamian daje mi jakieś roślinki... jak juz bede miał to moge was prosić o identyfikacje?? pozdrawiam


A tak pro po, nikt nie chce mi napisac co mam zrobić:

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19651.15


to może wy SmileySmiley   Grin
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 12:40:04 wysłane przez stronchold » Zapisane
lifia
Przecinek jest po to, by nadac dzwiek myslom...
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 134


Michael Jackson - tu jeszcze go nie bylo ;/


« Odpowiedz #33 : Maj 24, 2009, 15:30:33 »

Jak to na opak? Co masz na myśli?


...ze czesto sie zdarza, ze duze glonojady glony sobie co prawda jedza, ale ze wzgledu na ich wielkosc, nie wszedzie moga sie dostac. Z lisci glonow nie skubna. Z szyby od czasu do czasu, tylko tam gdzie sie zmieszcza. Dwa, niektore dorosle gatunki przestaja jesc glony, podgryzaja roslinki... Tak to na opak mi wyglada...

Zapisane

Lifia

50 l.
- 20 gupikow (15 samic)
- Gyrinocheilus Aymonieri (glonojad syjamski)
- Ancistrus Dolichopterus
- Caridina Gracilirostris "Red Nose"
- Neocaridina Heteropoda (Neocaridina Denticulata Sinensis) "Fire Red"
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: