Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « 200l ramowe [ogólne>roślinne] by mlody_et
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Drukuj  
Autor Wątek: 200l ramowe [ogólne>roślinne] by mlody_et  (Przeczytany 22658 razy)
mlody_et
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 92


melex? jaki melex?jeden kiełbas i dwa bułki prosze


« Odpowiedz #30 : Grudzień 13, 2008, 21:10:15 »

doszła nowa pokrywa(samoróbka) + chłodzenie wiatraczkami Smiley do tego pare nowych fotencji:
ogólnie Smiley ryby zasuwają z prędkością światłaaaa Cheesy



wgłębka pokryła juz prawie całą taflę wody Smiley , a tak niedawno kupiłem tylko 2x kubeczek po 3,50zł w zoologu:))





Zapisane

Co nas nie zabije to nas wzmocni...
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19156.new#new

gg: 2947862
waldek70
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #31 : Grudzień 13, 2008, 21:18:41 »

doszła nowa pokrywa(samoróbka) + chłodzenie wiatraczkami Smiley do tego pare nowych fotencji:
ogólnie Smiley ryby zasuwają z prędkością światłaaaa Cheesy



wgłębka pokryła juz prawie całą taflę wody Smiley , a tak niedawno kupiłem tylko 2x kubeczek po 3,50zł w zoologu:))






Zapisane
mlody_et
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 92


melex? jaki melex?jeden kiełbas i dwa bułki prosze


« Odpowiedz #32 : Grudzień 13, 2008, 21:23:40 »

takie komentarze są zbędne...
Zapisane

Co nas nie zabije to nas wzmocni...
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19156.new#new

gg: 2947862
Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #33 : Grudzień 14, 2008, 07:45:36 »

masz tyle fajnie rozrośniętej wgłębki Smiley zrób z niej trawniczek
Znajdz szeroki płaski kamień i plastikową siateczkę ( np po ziemniakach) poukładaj na kamieniu wgłębkę tak by cały kamień zakryła i na to nałóż siatkę oplatając jeden raz cały kamień. Szybko ci przerosnie siatkę. też tak zrobiłem, możesz zobaczyć moją poduchę z wgłebki na zdjeciu pod skalarami Smiley
jeśli zostawisz tą wgłębkę przy powieszchni to rosliny przy dnie niebędą miały wystarczającej ilości światła i bedą ci marniały  Tongue
Zapisane
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #34 : Grudzień 14, 2008, 09:22:56 »

Szacunek za ramowe akwarium. Grin Witaj w klubie. papa Good !
Zapisane
lukasz93
Zainteresowany
**
Wiadomości: 70


« Odpowiedz #35 : Grudzień 14, 2008, 09:24:27 »

Fajne akwarium!! Ja bym już tu nic nie zmieniał Cool W moim akwa też tak szbko rośnie ta wgłębka, i myślę nad tym aby zrobic tak jak pisał Pethro Wink
Zapisane
mlody_et
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 92


melex? jaki melex?jeden kiełbas i dwa bułki prosze


« Odpowiedz #36 : Grudzień 14, 2008, 21:42:48 »

akurat mam taki kamien w kształcie trójkąta Smiley  20cm długości Smiley wiec akurat powinien być Smiley jutro poukładam na nim wgłębke i owine siatką i zobacze jaki efekt będzie Smiley a całej wgłębki nie chce zbierać z tafli wody, bo pełno narybku w nim sie chowa Tongue i teraz molinezja tez jest w ciązy, ale nie odławiam jej z ogólniaka Tongue zostawiam jako pokarm dla gurami i skalarów Smiley , moze ten kamien będzie akurat Smiley i dzieki za miłe komenty Smiley
dodam, że dzis troche przyciłąłem z góry cabombe i ludwige:) we wtorek dorzuce troche nurzańca 50-70cm na tył
Zapisane

Co nas nie zabije to nas wzmocni...
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19156.new#new

gg: 2947862
mlody_et
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 92


melex? jaki melex?jeden kiełbas i dwa bułki prosze


« Odpowiedz #37 : Grudzień 15, 2008, 17:01:08 »

dzis zrobiłem tak jak radziliście Smiley , w akwarium w miare sie rozjaśniło Smiley tutaj zamieszczam foto Smiley w całej perspektywie niedługo.

Zapisane

Co nas nie zabije to nas wzmocni...
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19156.new#new

gg: 2947862
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #38 : Grudzień 16, 2008, 01:50:41 »

Wypas ta siatka z worka po kartoflach. Grin Grin Grin Watpie czy spelni swoje zadanie. Undecided
Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #39 : Grudzień 16, 2008, 06:41:50 »

Mnie sie tez wydaje ze jest odrobine za gesta (choc nie znamy sily roslin !  Wink ), najlepsza jest http://www.allegro.pl/item501884442_siatka_do_mocowania_mchy_i_inne_rosliny_gratis.html
lub plastikowa po wloszczyznie albo po innych produktach ale o podobnych oczkach do tej ktora widac na fotkach
Zapisane

granat 80
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #40 : Grudzień 16, 2008, 18:29:38 »

dla mie to oprocz roślin i piachu to powinno byc wiecej kamieni i jakis korzeń
Zapisane
mlody_et
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 92


melex? jaki melex?jeden kiełbas i dwa bułki prosze


« Odpowiedz #41 : Grudzień 16, 2008, 21:48:46 »

mogliście szybciej podesłać ten wypaśny link Smiley wydaję mi sie, że spełni bo nie jest az tak gęsta. Gdzie niegdzie wgłębka juz wystaje Smiley dam jej troche czasu Smiley najwyżej lipa Tongue a wgłębki mam tyle, że starczyło by jeszcze na 10 takich kamieni Smiley

dziś wjechała nowa filtracja: TETRA TEC EX700 ( EX 700 ). -odrazu pytanie po ilu wywalić węgiel i co w jego miejsce dokupić ?
wszystko juz podłączyłem chodzi praktycznie bezszelestnie w porównaniu z tym co miałęm Tongue teraz czekam na kilka sadzonek nurzańca zeby zakryć 1 rurkę i myślę, że to narazie było by tyle Smiley
ahh zmieniłem teraz karmę..
rano: tetra rubin + roślinny tetry
ok. 16:00 : granulat, mniejsze ilości ochotki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 21:50:38 wysłane przez mlody_et » Zapisane

Co nas nie zabije to nas wzmocni...
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19156.new#new

gg: 2947862
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #42 : Grudzień 16, 2008, 21:55:50 »

mogliście szybciej podesłać ten wypaśny link Smiley
o co chodzi ? to przeciez masz podany, czego jeszcze chcesz ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 22:25:06 wysłane przez gina2006 » Zapisane

mlody_et
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 92


melex? jaki melex?jeden kiełbas i dwa bułki prosze


« Odpowiedz #43 : Grudzień 16, 2008, 22:11:21 »


to mowie ze jest wypasiony i zamówie tą siatke wrazie gdyby ta moja nie wypaliła Smiley nie zrozumiałas mnie Smiley
a chodziło mi o to, że gdybym wiedział, że taka siatka jest do kupienia to napewno nie instalował bym tej po kartoflach Cheesy
wczesniej miałem w planie taką białą tynkarską co daje sie na styropian, ale wkoncu zastosowałęm sie do waszych rad  Grin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 22:42:14 wysłane przez mlody_et » Zapisane

Co nas nie zabije to nas wzmocni...
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19156.new#new

gg: 2947862
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #44 : Grudzień 17, 2008, 03:15:33 »

(...)tej po kartoflach
(...)wczesniej miałem w planie taką białą tynkarską co daje sie na styropian

Grin Grin Grin

Ciesze sie, ze zaczales korzystac z akwarystycznych srodkow. Niektore "powszednie" rzeczy mozna wykorzystac w akwarium, ale ta siatka mnie rozwalila... Pozdrawiam! Cheesy
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Drukuj  
 
Skocz do: