Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tola - 126l - II odsłona :)  (Przeczytany 7898 razy)
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #45 : Styczeń 28, 2012, 16:38:55 »

aromatica świetnie się Ci ułożyła!
Jak często tniesz Hedyotis'a? U mnie strasznie pnie się w górę i nie mogę go kształtować ;(

Zapisane

falko
Zainteresowany
**
Wiadomości: 90


« Odpowiedz #46 : Styczeń 28, 2012, 16:49:31 »

Ta limnophila jest śliczna, ale wszędzie piszą o tym, że lubi dużo światła i na CO2 też się nie obrazi. Chyba mimo wszystko się na nią zdecyduję i dołożę jeszcze oświetlenie. Może roślina będzie ciągnęła bez CO2.  Na razie w moich kiepskawych warunkach dobrze rosną właściwie tylko mniej wymagające rośliny, np. mikrozorium, różne kryptokoryny, nadwódki i żabienice, które co jakiś czas nawet kwitną.

Nie sądziłem, że neonów jest aż tyle. Kiedy żwawiej się poruszają, np. w czasie karmienia, to pewnie przesłaniają rośliny i masz jeden wielki błysk w oczach  Cheesy Pozdrawiam
Zapisane
Tola
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 233



« Odpowiedz #47 : Styczeń 28, 2012, 19:27:01 »

Nie sądziłem, że neonów jest aż tyle. Kiedy żwawiej się poruszają, np. w czasie karmienia, to pewnie przesłaniają rośliny i masz jeden wielki błysk w oczach  Cheesy Pozdrawiam

 to prawda nie widać że tyle ich jest ale zawsze marzyłam  mieć w baniaku jedną ale konkretną ławicę;) widok warty grzechu....zwłaszcza podczas karmienia Cheesy

aromatica świetnie się Ci ułożyła!
Jak często tniesz Hedyotis'a? U mnie strasznie pnie się w górę i nie mogę go kształtować ;(
vento.. zaskoczę cię - nie tne go wcale Cheesy przycinam tylko boki jak za bardzo ku szybie wędruje ale  u mnie rośnie tylko w poziomie..płoży sie po ziemi i musze go kontrolować bo w końcu będzie trawnik z niego zamiast henia:D
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: